Lana Del Rey KIEDYŚ I DZIŚ! Gwiazda skończyła 35 lat! Wciąż jest SEXY? [ZDJĘCIA]

2020-06-21 16:43 nk
Lana Del Rey
Autor: David Tonnessen, PacificCoastNews.com/EAST NEWS, Sipa USA/Sipa USA/East News

Lana Del Rey własnie skończyła 35 lat. Piękna i tajemnicza piosenkarka od 15 lat walczy o swoje miejsce w światowym przemyśle muzycznym. Intryguje swoich fanów łagodnym głosem w przeważnie smutnych, nostalgicznych piosenkach. Pamiętacie, jak wyglądała kiedyś? Mocno się zmieniła?

Lana Del Rey jest obecna na światowym rynku muzycznym od 2005 roku. Początkowo próbowała swoich sił w różnych wytwórniach i pod różnymi pseudonimami. W końcu w 2011 roku wydała piosenkę Video Games, którą podbiła listy przebojów i serca fanów.

Początkowo Elizabeth Woolridge Grant, bo tak naprawdę nazywa się Lana Del Rey, przedstawiała się jako uboga dziewczyna z prowincji, która zamarzyła o wielkim świecie. Szybko wyszło na jaw, że piosenkarka pochodzi z rodziny milionerów. Kontrowersje wzbudzał także jej wygląd. Tak, jak muzycznie zdawała się być taka autentyczna i oryginalna, tak jej twarz od początku zdradzała oznaki interwencji medycyny estetycznej.

Urodziny Lany Del Rey

Jednak Lana zyskała wierne grono fanów, którzy cenią ją za szczerość - i w muzyce, i w życiu. Ostatnio gwiazda zaatakowała koleżanki z branży, tłumacząc, że ma dosyć bycia pod ostrzałem za teksty swoich piosenek.

Wizerunkowo gwiazda trzyma się drogi obranej od samego początku. Widać u niej inspirację modą lat 50. i 60.

Lana Del Rey właśnie skończyła 35 lat. Widać? Mocno zmieniła się od początku kariery? 

Hotplota.pl: Cardi B przytyła, a Iggy Azalea mocno schudła!
NAJNOWSZE