Lana Del Rey

i

Autor: Invision/Invision/East News

Lana Del Rey zakochana! Clayton Jones spędził z nią święta?

2020-12-29 10:17

Po krótkiej, ale medialnej relacji z policjantem Seanem Larkinem Lana Del Rey nie chwaliła się w mediach społecznościowych swoim nowym chłopakiem. O Claytonie Johnsonie zrobiło się głośno dopiero ostatnio, kiedy fani wypatrzyli na palcu wokalistki ogromny pierścionek. Czy para spędziła razem święta?

Fani Lany Del Rey czekają na pierwsze zdjęcie swojej ulubienicy z jej nowym facetem. Gwiazda poznała się z Claytonem Johnsonem kilka miesięcy temu za pośrednictwem aplikacji randkowej. Szybko okazało się, że między muzykami iskrzy i z przyjemnością zaczęli rozwijać znajomość. Po raz pierwszy Lanę Del Rey i Claytona Johnsona przyłapano razem w sierpniu, jednak na co dzień para bardzo dba o to, by media nie wtrącały się w jej życie prywatne.

Tuż po świętach w mediach pojawiły się plotki, według których Lana i Clayton zapozowali razem na Instagramie. Nic z tego! Spostrzegawczy fani nie mieli wątpliwości, że osobą, która ukrywa się pod maseczką, jest nie Lana Del Rey, a jej siostra. Na pierwsze zdjęcie gwiazdy i jej faceta wciąż zatem jeszcze czekamy...

Przypomnijmy, że w połowie grudnia podczas występu Lany Del Rey w The Tonight Show na jej palcu błyszczał pokaźny pierścionek. To oczywiście wywołało falę spekulacji na temat zaręczyn wokalistki z młodszym przystojniakiem. Gwiazda nie potwierdziła, ale i nie zaprzeczyła...

>> Lana Del Rey i Clayton Johnson zaręczyli się! Kim jest jej narzeczony?

ESKA XD #012

Lana Del Rey i narzeczony razem w święta?

Czy Lana Del Rey i Clayton Johnson spędzili razem święta? Gwiazda pokazała na Instagramie kilka zdjęć z ostatnich dni, między innymi ujęcie ze złamaną ręką, jednak na żadnym z nich można nie zobaczyć jej z narzeczonym. Tu trzeba przyznać rację fanom - początkowo bowiem zagraniczne media na jednej fotek w tej galerii chciały widzieć zamaskowanych zakochanych. Nic z tego - fani byli bardziej spostrzegawczy :)

Warto dodać, że wcześniej Lana Del Rey randkowała z przystojnym policjantem, Seanem Larkinem. Para nie ukrywała się ze swoim związkiem, a nawet pozowała razem na czerwonym dywanie podczas Grammy 2020. Związek przetrwał jednak tylko do marca, a Lana znów została singielką. Nie dziwi więc, że swoją nową relację chce trzymać z dala od mediów - to sprawdzony sposób wielu gwiazd, które przekonały się, że miłość w świetle fleszy naprawdę trudno utrzymać.