Lady Gaga w nowym Jokerze. Piosenkarka zagra szaloną łotrzycę

2022-08-06 12:47 Joanna Dembek
Lady Gaga
Autor: Rex Features/East News Lady Gaga w najnowszym filmie Todda Philipsa. Zagra szaloną postać z komiksu

Lady Gaga zagra w kontynuacji Jokera z Joaquinem Phoenixem, zatytułowanym "Joker: Folie a deux", który wyreżyseruje Todd Philips. Gaga za posrednictwem Instagrama potwierdziła swój udział w produkcji, gdzie wcieli się w szaloną postać Harley Quinn. Wokalistka zamieściła w social mediach teaser filmu. Jak wieść o nowej kreacji aktorskiej przyjęli jej fani?

Lady Gaga wraca do branży filmowej. Weźmie udział w zdjęciach do sequela filmu "Joker" z 2019 roku, gdzie tytułową rolę zagrał Joaquin Phoenix. Lady Gaga stanie u boku aktora w zapowiadanym na 2024 rok filmie "Joker. Folie a deux". Wokalistka zagra jego partnerkę, znaną z komiksu jako Harley Quinn - to postać pojawiająca się w komiksach o Batmanie. Dawniej psychiatra, a w późniejszym czasie pomocnica Jokera przedstawiana zazwyczaj z kijem bejsbolowym.

Lady Gaga będzie mogła wszystkich swoich talentów w filmie o Jokerze. Dlaczego?

Zanim Harley Quinn poznała Jokera była inteligentną panią Dr Harleen Quinzel , oddaną psychiatrą, która uwielbiała zgłębiać zakamarki ludzkiego mózgu. Zafascynowana Jokerem postanowiła go poznać, aby pomóc mu przezwyciężyć chorobę. Jednak kiedy poznała smutną historię jego dzieciństwa, zaczęła mu współczuć i postrzegać go jako ofiarę. Tym sposobem przeszła na ciemną stronę mocy stając się jego wierną pomocnicą.

Za scenariusz do filmu "Joker. Folie a deux" odpowiada Scott Silver oraz reżyser Todd Philips - duet, który robił poprzednią część. Wybór Lady Gagi do roli szalonej łotrzycy nie jest przypadkowy, bowiem twórcy postanowili, że kontynuacja ma być musicalem.

Lady Gaga opublikowała na Instagramie teaser Jokera oraz zdjęcia, na których można zobaczyć celebrytkę ucharakteryzowaną na postać Harley Quinn. Robi wrażenie!

Sonda
Kto był najlepszym Jokerem?
Filmy, których akcja dzieje się TYLKO w jednym miejscu | To Się Kręci #4
NAJNOWSZE