Lady Gaga też zrobiła tatuaż z błędem! Winę zrzuciła na... alkohol!

2019-02-17 15:00
Lady Gaga - nowy tatuaż
Autor: instagram.com

Świat śmiał się kilka tygodni temu z nieudanego tatuażu Ariany Grande, który zamiast "7 Rings" po japońsku, przedstawiał napis "barbeque grill". Okazuje się, że wtopy z tatuażami są całkiem powszechne - tym razem takową zaliczyła Lady Gaga. Gdy wokalistka pochwaliła się nowym tatuażem, fani natychmiast spostrzegli, że coś jest z nim nie tak...

Lady Gaga może przybić sobie piątkę z Arianą Grande! Kilka tygodni po wpadce Ari z tatuażem głoszącym jej miłość do grillowania, Lady Gaga zaliczyła nie mniejszą, tatuażową wtopę. Natychmiast po tym, jak zauważyła jednak błąd w swoim nowym tatuażu, wyjaśniła fanom, skąd się wziął.

Nowy tatuaż Lady Gagi znajduje się na jednej z jej rąk przedstawia napis GAGA umieszczony na pięciolinii. Problem jednak w tym, że w pierwotnej wersji zamiast pięciu linii, na które składa się zapis muzyczny, na obrazku znalazły się tylko cztery. Trudno o bardziej wyraźną pomyłkę - o tym, że pięciolinia musi składać się z pięciu linii, wiedzą nawet małe dzieci, które miały jakikolwiek kontakt z nauką muzyki.

HOT TEMAT
Shawn Mendes w bokserkach

Autor: instagram.com

Shawn Mendes pozuje w bokserkach Calvina Kleina! Jest totalnie HOT!

Lady Gaga zrobiła tatuaż z błędem

Gdy tylko fani wytknęli Lady Gadze błąd, wokalistka usunęła zdjęcie, a na jego miejscu umieściła nowe, już z dorysowaną piątą linią.

Muzyczny kryzys zażegnany. Zbyt dużo tequili i zapomnieliśmy o piątej linii. Oto prawdziwa rzecz.

- napisała Lady Gaga pod zdjęciem.

Jako wykształcona muzycznie artystka Lady Gaga nie miała dużego problemu z naprawieniem błędu w swoim tatuażu. W zdecydowanie gorszej sytuacji wciąż jest Ariana Grande, która postanowiła wytatuować sobie coś po japońsku, którego kompletnie nie zna...

Jak Wam się podoba nowy tatuaż Lady Gagi?

NAJNOWSZE