Lady Gaga obrywa od fanów za podrywanie Bradley'a Coopera! "Szanuj matkę jego dzieci"

2019-02-26 9:52
Oscary 2019 - Lady Gaga i Bradley Cooper
Autor: Rex Features/East News

Po emocjonalnym występie Lady Gagi i Bradleya Coopera na gali rozdania Oscarów 2019 w sieci zawrzało nie tylko z powodu fenomenalnego wykonania piosenki Shallow, ale i wyraźnej chemii między wokalistką i aktorem. Internauci żartowali na Twitterze z Iriny Shayk, która musiała przyglądać się temu festiwalowi czułości z miejsca na widowni. Nie brakuje jednak i tych, którzy zachowanie Gagi wobec Bradleya Coopera potraktowali bardzo poważnie...

Gdy tylko Lady Gaga otrzymała w styczniu upragnioną nominację do Oscara 2019, nie było wątpliwości, że gala będzie wyjątkowa. W trakcie ceremonii wokalistka wraz z Bradleyem Cooperem wykonała na oscarowej scenie hit Shallow z filmu Narodziny gwiazdy. Utwór zdobył nagrodę w kategorii najlepsza piosenka.

>> Lady Gaga i Bradley Cooper "Shallow" - zobacz występ na gali Oscary 2019! [WIDEO]

Występ Lady Gagi i Bradleya Coopera z pewnością przejdzie do historii oscarowych występów. Gaga po raz kolejny pokazała niezwykły, muzyczny talent, a Bradley Cooper u jej boku również udowodnił, że śpiewanie nie jest mu obce. Razem zapewnili publiczności i widzom wyjątkowe i bardzo emocjonalne show.

HOT TEMAT
Madonna Lady Gaga

Autor: instagram.com/time/

Madonna Lady Gaga

Lady Gaga i Madonna się pogodziły! Ich konflikt trwał od wieków

Lady Gaga podrywa Bradleya Coopera?

Zdecydowanie najwięcej emocji występ Lady Gagi i Bradleya Coopera musiał wzbudzić w partnerce aktora - Irinie Shayk. O modelce żartowano już od początku ceremonii, gdy okazało się, że "rozsadziła" zaprzyjaźnionych Gagę i Bradleya, przezornie siadając między nimi... Irina nie była jednak w stanie powstrzymać tego, co wydarzyło się na scenie. Wokalistka i aktor nie szczędzili sobie czułości i czułych spojrzeń, po których zresztą w sieci pojawiły się tysiące komentarzy spekulujących o rzeczywistym charakterze ich relacji - nawet, jeśli była to jedynie kreacja aktorska.

>> Oscary 2019: Zazdrosna Irina Shayk usiadła między Lady Gagą a Bradley'em Cooperem. Dziwicie się?

Sama Lady Gaga po gali Oscarów 2019 zamieściła na Instagramie wymowny wpis, w którym nazwała Bradleya Coopera swoim "przyjacielem".

Nie ma nic bardziej wyjątkowego niż dzielenie tego momentu Oscarów z prawdziwym przyjacielem i artystycznym geniuszem.

- napisała.

W komentarzach rozpętała się burza. Podczas gdy duża część komentujących gratulowało Lady Gadze występu, sporo osób... oskarżyło ją o rozbijanie związku Bradleya Coopera!

Szanuj matkę jego dzieci, trochę przesadziłaś, to dziwne obserwować, jak zachowujesz się przy nim i jak na niego patrzysz, jak gdyby był jakimś Bogiem. Wyluzuj, to tylko film i jego reżyser.

On jest żonaty i ma piękną kobietę!

"Przyjaciel"

Jesteś modliszką! Wstyd!

Jesteś kobietą i flirtujesz z facetem na oczach jego narzeczonej. Myślisz, że to jest fair? Nigdy bym czegoś takiego nie zrobiła...

Jego dziewczyna wyglądała dość dziwnie po ich słodkich przytulankach

Możesz przestać tak na niego patrzeć????!!!! Wiemy, że kochasz go nie tylko jako przyjaciela, ale on ma dziewczynę!

- czytamy w komentarzach.

Nie ma najmniejszych wątpliwości, że po powrocie z Oscarów 2019 Irina Shayk odbyła poważną pogadankę ze swoim chłopakiem. Tym bardziej, że Lady Gaga jest od niedawna znów singielką po tym, jak rozstała się ze swoim narzeczonym, Christianem Carino.

Wy też uważacie, że zachowuje się wobec Bradleya niewłaściwie?

Zobacz też:

NAJNOWSZE