Lady Gaga i Bradley Cooper olśniewali na SAG Awards! Są gotowi na Oscary 2019?

2019-01-28 9:50

Lady Gaga i Bradley Cooper przeżywają teraz wymarzony czas. Wokalistka i aktor brylują na filmowych galach i regularnie zachwycają swoich fanów. Na SAG Awards 2019 trudno było oderwać od nich wzrok.

Lady Gaga i Bradley Cooper z napięciem oczekują na 24 lutego 2019, gdy odbędzie się gala rozdania Oscarów 2019. Wokalistka i aktor będą walczyć o statuetki za swoje role w filmie Narodziny gwiazdy oraz piosenkę Shallow. W międzyczasie brylują jednak na najróżniejszych filmowych galach, jak ostatnio na SAG Awards 2019.

SAG Awards, czyli Nagroda Gildii Aktorów Ekranowych, to jedna z najbardziej prestiżowych nagród filmowych i telewizyjnych w Stanach Zjednoczonych. Statuetki przyznawane są co roku przez ponad 4 tysiące członków stowarzyszenia, a pierwsze rozdanie odbyło się w 1995 roku. Podczas tegorocznej gali nie zabrakło największych nazwisk w świecie kina. Na czerwonym dywanie pozowali m.in. Hugh Grant, Robin Wright, Michael Douglas i Catherine Zeta-Jones, Emily Blunt, Glenn Close, Emma Stone oraz triumfujący ostatnio Rami Malek, Bradley Cooper i Lady Gaga.

Lady Gaga i Bradley Cooper na SAG Awards 2019

Trudno nie zauważyć, że Lady Gaga i Bradley Cooper to ostatnio najjaśniej lśniące gwiazdy w Hollywood. Fani pokochali ich nie tylko za role w Narodzinach gwiazdy, ale i za autentyczną nić sympatii, która ich łączy. Gaga i Bradley wzajemnie sobie kibicują i dobrze czują się w swoim towarzystwie, o czym świadczy ostatni gościnny występ aktora podczas koncertu wokalistki.

>> Bradley Cooper zaśpiewał z Lady Gagą na jej koncercie! "Wzięłam twoje słuchawki"

Na SAG Awards 2019 Lady Gaga zaprezentowała się w białej, długiej sukni z głębokim rozcięciem, a na usta nałożyła ciemną szminkę, która nadała jej eleganckiego wyglądu. Bradley Cooper jak zawsze zachwycał w idealnie skrojonym garniturze. I choć na SAG Awards 2019 Lady Gaga i Bradley Cooper nie cieszyli się nowymi nagrodami na koncie, łatwo odnieść wrażenie, że zdecydowanie królowali na gali.

Zobaczcie ich zdjęcia!

NAJNOWSZE