Kendall, Kylie i Kris Jenner w Aspen! Dobre miejsce na sylwestra?

2020-12-31 19:07

Fani sióstr Kardashian-Jenner zastanawiali się od wielu dni, w jaki sposób celebrytki będą spędzać sylwestra. Słynne siostry w ostatnich miesiącach zdążyły pokazać, że nie straszne im obostrzenia związane z pandemią koronawirusa i mimo ograniczeń realizują swoje plany. Kylie, Kendall i Kris Jenner wybrały się więc do Aspen.

Siostry Jenner i ich słynna mama spędzą sylwestra i Nowy Rok w uwielbianym przez siebie ośrodku narciarskim w Aspen. Paparazzi właśnie przyłapali całą trójkę podczas zakupów, a tabloidy donoszą, że Kylie i Kendall Jenner z mamą zawitały do Aspen już kilka dni temu.

Zaledwie kilka tygodni temu cała rodzina Kardashian-Jenner bawiła się w innym pięknym miejscu - nad jeziorem Tahoe. Celebryci zatrzymali się wtedy w luksusowym ośrodku Edgewood Tahoe, gdzie cena za jedną noc wynosi około 6 tysięcy dolarów. Podczas tamtej wyprawy zabrakło jednak Kylie Jenner, która najwyraźniej teraz postanowiła nadrobić czas z bliskimi. Tabloidy informują, że w Aspen widziano też dobrego znajomego celebrytek, Fai Khadrę.

ESKA XD #013

Siostry Jenner na sylwestrze w Aspen

Ponieważ w Aspen zimowa aura dopisuje, Kylie, Kendall i Kris Jenner pokazały się w zimowych i narciarskich ubraniach od najlepszych projektantów. Paparazzi przyłapali całą trójkę przed sklepem Prady, który znajduje się w mieście - najwyraźniej celebrytki postanowiły uzupełnić jeszcze na koniec roku garderobę. Gwiazdy wybrały nowe ubrania na snowboard i wybrały się na stok. Wstąpiły też do popularnej kawiarni Gorsuch Ski Cafe.

Czy to nie brzmi jak idealne zakończenie roku? Zobaczcie zdjęcia celebrytek!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE