Kylie Jenner znów krytykowana. Fani twierdzą, że zaatakowała czarnoskórą społeczność!

2020-07-08 13:36 AM
Kylie Jenner
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

Kylie Jenner znów jest dobrym kąskiem dla hejterów. Czujni internauci zauważyli, że celebrytka pominęła firmę prowadzącą przez osoby czarnoskóre. O co dokładnie chodzi? Przeczytajcie!

Rodzina Kardashian/Jenner niemal każdego dnia jest krytykowana. Bardzo często są to małe sprawy, które szybko są zapominane. Od pewnego czasu na celowniku hejterów jest najmłodsza z sióstr Kylie Jenner. Znów została skrytykowana przez fanów. Tym razem poszło o brak oznaczenia na Insta…

Kylie Jenner opublikowała w sieci zdjęcie na którym pozuje w mega obcisłej i seksownej sukience z głębokim dekoltem. Sukienka stworzona została przez firmę Loud Brand Studios, która jest prowadzona przez osoby czarnoskóre. Internauci od razu zauważyli, że na żadnym z trzech zdjęć Kylie nie oznaczyła marki. Dla nich był to dobry powód do oskarżenia jej o celowe pominięcie i atak na czarnoskórą społeczność. Mocne słowa niektórych fanów musiały wywołać u Kylie mały niepokój, bo szybko odpowiedziała na hejt. Wytłumaczyła sprawę i co najważniejsze oznaczyła firmę!

To tylko zasięg, dlaczego miałabym odmówić oznaczania marki i blokować komentarze? To całkowita nieprawda. Uważam, że marka jest niesamowita i chciałam wyrazić poparcie dla nich i nadal będę to robić. Wszyscy odwiedzają @loudbrandstudios.

– tłumaczyła Kylie.

KYLIE JENNER TŁUMACZY SIĘ Z WPADKI. TO JEDNAK NIE POMOGŁO!

Jej tłumaczenia i naprawa błędu jeszcze bardziej rozzłościła niektórych fanów. Zarzucili jej, że zrobiła to tylko dlatego, że internauci zaczęli się buntować.

Co? S*ko nie oznaczyłaś tej marki, dopóki ludzie nie zaczęli ciebie atakować. Czy zapłaciłaś swoim pracownikom?

- brzmiał komentarz jednego z fanów.

Gdyby cię nie wezwano, byłabyś cicho, więc mogłabyś chociaż przeprosić.

Skoro ich wspierasz, dlaczego ich nie otagowałaś?

– dopytał inny fan.

Co sądzicie o tej sprawie? Kylie powinna bardziej zwracać uwagę na to co i jak dodaje do sieci, czy to fanów trochę poniosło?

Wyświetl ten post na Instagramie.
i love it here. Post udostępniony przez Kylie 🤍 (@kyliejenner)
Hotplota.pl: Chłopak Adele ma dosyć ukrywania się?; Miley Cyrus na pustym stadionie

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE