Kylie Jenner wyrzuciła Jordyn Woods ze znajomych. O jednego faceta za dużo!

2019-07-30 13:03
Jordyn Woods
Autor: Rex Features/East News

Kylie Jenner w końcu zdecydowała się dołączyć do sióstr i wyrzucić byłą przyjaciółkę z grona obserwowanych na Instagramie. Najmłodsza z sióstr Kardashian/Jenner dała Jordyn unfollow po tym, jak ta imprezowała z kolejnym ex facetem Khloe. Czy to już ostateczny koniec przyjaźni Kylie Jenner z Jordyn Woods?

Wygląda na to, że tym razem Jordyn Woods przegięła. Po tym, jak w sieci pojawiły się nowe fotki celebrytki w objęciach kolejnego byłego faceta Khloe Kardashian, młodsza Jennerka zdecydowała się wreszcie usunąć Woods z grona obserwowanych na Instagramie. A wiemy przecież, że w świecie celebrytów to zdecydowanie ostateczność... :)

Dlaczego Kylie Jenner zdecydowała się na tak "drastyczny ruch"?

O JEDNEGO FACETA ZA DUŻO

Wydaje się, że Jordyn Woods do niedawna świetnie się bawiła wbijając kolejne szpile siostrom Kardashian/Jenner.

>> Kylie Jenner najlepiej zarabiającą gwiazdą na Instagramie! Serwis płaci jej więcej niż rok temu

Oczywiście najbardziej obrywało się Khloe Kardashian. Z niewiadomych powodów Jordyn Woods postanowiła zaliczać kolejno jej byłych facetów.

Zablokowanie Jordyn Woods wstępu do własnego domu niewiele pomogło. Celebrytka nie przejęła się zbytnio banem i postanowiła kolejny raz poniżyć Khloe, balując z jej kolejnym ex.

Kiedy jednak sieć obiegły fotki Jordyn Woods w objęciach Jamesa Hardena, miarka się przebrała. Kylie Jenner, która jako jedyna nie usunęła dotąd Jordyn z obserwowanych na Instagramie, postanowiła wreszcie całkowicie odciąć się od byłej przyjaciółki.

Kylie, jak mogłaś być tak okrutna?!

ZOBACZ TEŻ:

NAJNOWSZE