Związek Kylie Jenner i Travisa Scotta to ściema? Khloe Kardashian zabrała głos!

2021-12-06 14:18

Związek Kylie Jenner i Travisa Scotta to ściema? W zagranicznych mediach narobiło się sporo szumu na ten temat. Głos w sprawie zabrała Khloe Kardashian. Przeczytajcie na Hotplota.pl, o co chodzi!

Związek Kylie Jenner i Travisa Scotta od lat bacznie śledzony jest przez media. Para jest już ze sobą od jakiegoś czasu. Między nimi jednak nie zawsze było kolorowo. W 2018 roku na świat przyszło ich pierwsze dziecko, córka Stormi Webster, a rok później para rozstała się.

Niewiele osób wierzyło, że celebrytka i raper do siebie wrócą. A jednak! Po pewnym czasie znów dali światu do zrozumienia, że mają się ku sobie. Od tamtej pory nie odstępują się na krok. Na Insta Kylie można zobaczyć rapera, jak spędza czas ze Stormi, a już wkrótce na świecie pojawi się ich drugie dziecko.

Ale czy faktycznie celebrytka i raper tworzą rodzinkę jak z obrazka?

Para pojawiła się na okładce magazynu W Magazine. Travis Scott przytulający się do ciążowego brzuszka Kylie zachwyca, ale tylko na pierwszy rzut oka… Pojawiły się doniesienia, że para od dawna prowadzi otwarty związek i co ciekawe odkąd się rozstali, nigdy więcej do siebie nie wrócili! Według mediów są „nowoczesną rodziną”.

Wow, nie wiem, dlaczego ten magazyn miałby to napisać, ale oni naprawdę są parą.

Wierzycie w zapewnienia Khloe Kardashian? Swoją drogą ona sama doskonale potrafiła ukryć przed światem swoją relację z Tristanem Thompsonem…

Sara James jak Rihanna w ESKA Live! Ciarki gwarantowane

Khloe Kardashian zabiera głos w sprawie związku Kylie Jenner i Travisa Scotta

Doniesienia mediów mocno uderzyły samą Khloe Kardashian, która postanowiła zabrać głos w sprawie.

Kardashianka odpowiedziała na post jednego z użytkowników TikToka, który opublikował zrzut ekranu z doniesieniami na ten temat.