Kylie Jenner reklamuje… szczoteczkę do zębów w BARDZO skąpym stroju! Kupilibyście?

2020-11-24 15:00 AM
Kylie Jenner
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

O tym, jaką siłę ma reklama nie trzeba chyba nikogo przekonywać. A jeśli do reklamy dołączymy gwiazdę, wartość produktu jeszcze bardziej wzroście. Ale kiedy produkt reklamować będzie jedna z najbardziej rozpoznawalnych celebrytek i w dodatku w bardzo skąpym stroju, to z pewnością klienci szybko wymiotą produkt z półek. Chyba w ten sam sposób pomyśleli producenci pewnej szczoteczki do zębów. Skąpo ubrana Kylie Jenner przyniesie im zyski?

Kylie Jenner to prawdziwa bizneswoman. Celebrytka dowodzi kosmetycznym imperium, które rzekomo sama stworzyła. Dodatkowo podejmuje liczne współprace, które przynoszą jej nie tylko jeszcze większy rozgłos ale i pieniądze. I choć Kylie ma dopiero 23 lata to już może pochwalić się majątkiem opiewającym na ok. 900 milionów dolarów! Patrząc na to wszystko aż trudno uwierzyć, że podejmuje się jeszcze reklamowania produktów, które nie mają nic wspólnego z firmą Kylie Cosmetics. A jednak! Choć wydaje nam się, że tu chodzi bardziej o przysługę dla firmy niż zarobek dla Jennerki!

Kylie uwielbia pozowanie i skąpe stroje. Jeśli więc połączyć te dwie rzeczy może wyjść naprawdę zabójcza mieszanka. Nie od dzisiaj wiadomo, że figurą Kylie zachwyca się wielu internautów. W końcu na Instagramie obserwuje ją aż 201 milionów osób. Nic więc dziwnego, że sporo firm dosłownie błaga ją żeby zechciała zapozować z ich produktem i tym samym napędzić im klientów. Takim szczęściarzem została firma Burst Oral Care mająca w swojej ofercie różnego rodzaju szczoteczki do mycia zębów.

ESKA XD EXTRA

KYLIE JENNER ZACHĘCA DO KUPNA… SZCZOTECZKI DO ZĘBÓW!

Kylie kilkanaście godzin temu opublikowała na Instagramie fotkę w bardzo skąpym, welurowym stroju kąpielowym. W poście znalazły się dwie fotki z podpisem:

wszystko w porządku

Ale żeby nie było, że Kylie skupia się na reklamie, to produkt przemyciła na instagramowej relacji. Wrzucając podobne zdjęcie, również w odważnym stroju, z tą różnicą, że w jednej ręce trzyma szczoteczkę do zębów wspomnianej wcześniej firmy.

Trzeba przyznać, że celebrytka świetnie zna się na rzeczy. Jesteśmy przekonani, że firma Burst Oral Care zyskała sporą rzeszę klientów, a może nawet mają chwilowe braki w magazynie…

A Was Kylie Jenner zachęciłaby do zakupów?  

Kylie Jenner reklamuje szczoteczkę do zębów
Autor: instagram.com/kyliejenner
NAJNOWSZE