Kylie Jenner

i

Autor: Rex Features/East News

Psychofan Kylie Jenner aresztowany! Regularnie ją odwiedzał

2021-12-28 11:25

Kylie Jenner odetchnie z ulgą. Psychofan, który w ostatnim czasie kilka razy składał jej wizyty, został aresztowany. Nie tylko regularnie ją odwiedzał, ale także złamał zakaz zbliżania się do celebrytki!

Posiadanie psychofana to największa zmora gwiazd. Z licznymi niebezpieczeństwami mierzą się zwłaszcza międzynarodowe sławy. Nie bez powodu niekiedy nawet podczas prywatnego wyjścia towarzyszy im sztab ochroniarzy.

Od lat na celowniku psychofanów i stalkerów są Kardashianki. Siostry zdobyły olbrzymią popularność, nic więc dziwnego, że są osoby, które marzą o spotkaniu z celebrytkami twarzą w twarz.

Oczywiście większość gwiazda zdaje sobie z tego sprawę, dlatego są aktywni w social mediach, rozdają autografy i chętnie pozują do zdjęć. Ale gdy w grę wchodzą włamania na teren posiadłości sław, granica zostaje mocno przekroczona.

Sonda
Która z nich jest najfajniejsza?
MATRIX Zmartwychwstania. Trenuj jak Neo | ESKA XD - Fit vlog #38

Psychofan Kylie Jenner aresztowany

Z taką sytuacją musiała w ostatnim czasie mierzyć się Kylie Jenner.

Jak podają zagraniczne media, dzień po Bożym Narodzeniu, psychofan kolejny raz wtargnął na teren posiadłości Kylie w Beverly Hills. Co ciekawe, na tego samego mężczyznę nałożony był zakaz zbliżania się do celebrytki.

Jrue Mesgan próbował dostać się do domu Kylie. Ochroniarz zareagował w porę, rozpoznał mężczyznę i zawiadomił policję.

Obecnie przebywa w areszcie.

W chwili zdarzenia Kylie nie było w domu.