Kylie Jenner i Travis Scott zachowują się jak para! "Nic się nie zmieniło"

2019-10-22 9:43 kp
Kylie Jenner, Stormi Webster, Travis Scott
Autor: London Entertainment / SplashNews.com/East News

Fani Kylie Jenner i Travisa Scotta z dużym zdziwieniem przyjęli na początku października informację o rozstaniu pary. Nie mniej zdezorientowani byli przyjaciele celebrytów, którzy nie zauważyli między nimi żadnych zgrzytów. Do "końca związku" Kylie i Travisa wszyscy szybko jednak przywykli, zwłaszcza, że naprawdę trudno go zauważyć!

Kylie Jenner i Travis Scott przeprowadzili na początku października jedno z najbardziej pokojowych rozstań w historii showbiznesu. Celebrytka i raper zakończyli swój związek w tak dobrej atmosferze, że... trudno było im się rozstać. Znajomi ez-pary donoszą, że Kylie i Travis mają tak dobry kontakt, że właściwie trudno zauważyć, że nie są już parą. A może już do siebie wrócili?

Rozstanie Kylie Jenner i Travisa Scotta było tym bardziej zagadkowe, że nic go nie zwiastowało. Para nie przeszła żadnego kryzysu i nie popadła w konflikt. Żadne z nich nie znalazło też sobie nowej miłości. O co więc chodziło? Amerykańskie źródła podawały, że największym problemem celebrytki i rapera były napięte grafiki - Travis większość czasu spędzał w trasie, a Kylie w domu, skąd prowadzi swój biznes.

Kylie Jenner i Travis Scott znów razem?

Tymczasem informatorzy serwisu E!News donoszą, że Kylie Jenner i Travis Scott właściwie zachowują się tak, jakby nigdy się nie rozstali! Celebryci znów spędzają razem każdą wolną chwilę, wspólnie opiekując się Stormi. A ponieważ i przed rozstaniem nie mieszkali razem - w ich relacjach nie zmieniło się nic.

Kylie i Travis mają się bardzo dobrze. Wszyscy myślą, że wrócą do siebie lub już to zrobili. Nie zrobili niczego oficjanie, ale niewiele się zmieniło. Uwielbiają być razem ze Stormi i cieszą się z tego. Travis jest z nimi od kilku dni i wszystko idzie dobrze. Między nimi są bardzo pozytywne wibracje.

- czytamy.

Kylie Jenner i Travis Scott mają też już wspólne plany na Halloween. Ex-para (?) planuje podobno zorganizować przebierane przyjęcie dla Stormi i jej kuzynostwa.

Jak Wam się podobają TAKIE rozstania?

NAJNOWSZE