Kylie Jenner i Travis Scott POGODZILI SIĘ dla dobra Stormi! Połączył ich... Disney World!

2020-01-23 11:55 nk
Travis Scott, Stormi Webster, Kylie Jenner
Autor: London Entertainment / SplashNews.com/East News

Kylie Jenner i Travis Scott nie zakończyli 2019 roku w zgodzie. Celebrytka i raper pozwolili sobie wówczas nawet na małe złośliwości na Instagramie. Teraz jednak dla dobra prawie 2-letniej córeczki, Stormi, ex para postanowiła pogodzić się i spędzić cała rodziną czas w wielkim parku rozrywki w Orlando na Florydzie.

Kiedy jesienią 2019 wyszło na jaw, że Kylie Jenner i Travis Scott rozstali się kilka miesięcy wcześniej, jeszcze przed wspólnym pozowaniem na ściance podczas premiery jego dokumentu dla Netflix, fani mieli nadzieję, że celebrytka i raper jeszcze do siebie wrócą. Te nadzieje rosły, gdy raz po raz widzieliśmy ich razem z córeczką lub słyszeliśmy o kolejnych spędzanych wspólnie świętach. Ona co prawda mówiła wprost, że o powrocie nie ma mowy, a to, na czym się skupiają, to wspólne wychowywanie córeczki, no ale czego to ludzie nie mówią, no nie? ;)

Kylie Jenner i Travis Scott pogodzili się!

Rok 2019 nie skończył się dla ex pary dobrze. Media donosiły, że Kylie i Travis mają ze sobą konflikt przestali ze sobą rozmawiać. Dowodem na to mogły być choćby ich posty na Instagramie. Ona zamieściła swoje seksowne zdjęcia, pisząc, że to taki "wabik" i dając do zrozumienia, że czeka na komplementy, a on pozostawił post bez polubienia czy lajka, za to na swoim story - co mu się raczej nie zdarza - zamieścił wielki napis "Lol".

Wszystko wskazuje jednak na to, że Kylie Jenner i Travis Scott pogodzili się i wrócili do wspólnego zajmowania się Stormi. Paparazzi przyłapali ich razem w disneyowskim parku rozrywki w Orlando na Florydzie. Oficjalnie odstrzelona jak zawsze Kylie spędzała tam czas z Kourtney Kardashian i jej dziećmi. Skromnie ubrany Travis, ukryty pod ciemną czapką, był jednak widziany z Jenner i córką na jednej z kolejek górskich.

Zdjęcia zamieścił amerykański serwis TMZ, wyjaśniając, że obecność Travisa na rodzinnym wypadzie do wesołego miasteczka była wczesnym prezentem dla Stormi z okazji zbliżających się 2. urodzin. Para planuje także wspólnie przyjęcie urodzinowe dla dziewczynki.

Opierając się na informatorach z otoczenia młodej miliarderki, TMZ dodaje dla jasności, że o powrocie do siebie celebrytki i rapera nadal nie ma mowy! Zgoda między rodzicami dziecka to jednak zawsze coś...

NAJNOWSZE