Kylie Jenner bez przeróbek? Tiktokerka "USUNĘŁA" efekty jej operacji plastycznych!

2020-08-11 17:01 nk
Kylie Jenner i Travis Scott
Autor: CLTN, GGRE/Backgrid/East News

Jak wyglądałaby dziś Kylie Jenner bez poprawiania urody? Pewna tiktokerka postanowiła zrobić symulację aktualnego wyglądu celebrytki, "usuwając" z jej twarzy efekty rzekomych operacji plastycznych i innych zabiegów. Poznalibyście, że to ona?

Kylie Jenner przez lata występowania w reality show Keeping Up With The Kardashians była uważna za jedną z mniej urodziwych sióstr. Najmłodsza z Kardashianek cieszyła się umiarkowaną popularnością w porównianiu ze starszym rodzeństwem. Wszystko zmieniło się, kiedy w wieku 17 lat zaprezentowała się światu z kompletnie odmienioną twarzą. Kylie powiększyła sobie usta i zrobiła kilka innych zabiegów, do tego zaczęła ubierać się wyzywająco, co wywołało niemałe zaskoczenie.

Ta metamorfoza, w połączeniu z otworzeniem firmy kosmetycznej, okazała się strzałem w dziesiątkę, jeśli chodzi o wizerunek gwiazdki i... stan jej konta!

Kylie Jenner bez operacji plastycznych

Kylie Jenner właśnie skończyła 23 lata. Siostry uczciły jej urodziny starymi zdjęciami.

Dziś prawie nikt już nie pamięta, jak Kylie Jenner wyglądała 5 lat temu. Jak wyglądałaby dziś, gdyby nie przeróbki? Sprawdzić postanowiła to pewna tiktokerka, która opublikowała symulację cofania zmian na twarzy celebrytki za pomocą programu graficznego. Jej nagranie szybko stało się hitem sieci.

Efekty są realistyczne? Naszym zdaniem bardzo! Jedyne, co trudno cofnąć, to spore ilości botoksu, do którego używania siostry Kardashian i Jenner przyznają się od dawna...

NAJNOWSZE