Kubicka o imprezach: W Miami zawsze jestem pierwsza, która wskakuje na stół! [WIDEO]

2019-11-16 20:00 DR
Sandra Kubicka
Autor: WBF

Sandra Kubicka przyznała, że lubi imprezować. Jednak w Polsce nie sprawia jej to takiej frajdy jak w Stanach Zjednoczonych. Modelka przyznaje, że jest stałą bywalczynią klubów w Miami. Nie ukrywa też, że zdarza jej się tańczyć na stole, ale tam nikogo to nie bulwersuje… w przeciwieństwie do Polski!

Sandra Kubicka jest fotomodelką. Urodziła się w Łodzi, gdzie spędziła dzieciństwo[5]. W 2008 przeniosła się z rodziną do USA. Zamieszkała w Miami. Czasopismo Maxim umieściło ją na liście „100 najseksowniejszych nazwisk Ameryki”. Niedawno wzięła ona udział w hitowym programie telewizji Polsat, Taniec z Gwiazdami. I to pewnie po części udział w show zainspirował ją do tego, aby opowiedzieć o tym, w jaki sposób imprezuje.

W rozmowie z dziennikarzami przyznała, że bardzo to lubi.

Nie ukrywam, że przeżyłam swoje życie dosyć imprezowo, zawsze kochałam się bawić i korzystać z życia. Uważam, że życie jest za krótkie, żeby być po prostu ponurym i zastanawiać się, co inni o nas myślą. W Miami zawsze jestem pierwsza, która wskakuje na stół (...) W Polsce wszystko jest: „bo nie wypada, bo ktoś patrzy, bo co powiedzą, sąsiedzi będą o tobie mówić, bo hańba dla rodziny”. A w Miami jest tak, że po prostu żyje się teraz, bo jutra może nie być i się wszyscy bawią. Miami jest z tego znane. Ale też mamy słońce, lato cały rok, więc po prostu ta witamina D dodaje ci tej energii i chcesz po prostu korzystać i cieszyć się, celebrować życie

powiedziała Sandra Kubicka w rozmowie z agencją Newseria Lifestyle. Zobaczcie całą wypowiedź modelki:

A Wy? Macie problemy ze swobodnym imprezowaniem w Polsce? ;)

ZOBACZ TAKŻE:

NAJNOWSZE