Księżna Kate w ciąży na samotnym spacerze, a mąż na nartach:). ZDJĘCIA

2013-03-05 13:57

Księżna Kate w ciąży to obiekt ogromnego zainteresowania paparazzi, najlepiej oczywiście jeśli Księżna Kate jest w bikini, a jeszcze lepiej topless... Księżna Kate tym razem przyłapana została na samotnym górskim spacerze. Brzuszek jej rośnie?

Księżna Kate w ciąży to obiekt ogromnego zainteresowania paparazzi, najlepiej oczywiście jeśli Księżna Kate jest w bikini, a jeszcze lepiej topless... Księżna Kate tym razem przyłapana została na samotnym górskim spacerze.

Ciąża Księżnej Kate zaczęła się komplikacjami i śmiercią pielęgniarki ze szpitala, w którym Kate Middelton przebywała. Teraz już wszystko jest w porządku. Księżna Kate w ciąży wygląda świetnie i wygląda na to, że czuje się dobrze.

Księżna Kate i Książę William oraz młodszy brat księcia, Książę Harry wybrali się na ślub do Szwajcarii. Po oficjalnych obowiązkach panowie skorzystali z uroków szwajcarskich gór. Książę William i Książę Harry jeździli na nartach, a Księżna Kate zaliczyła samotny spacer po górach. To znaczy spacer był na tyle samotny, na ile może być w przypadku żony następcy tronu. Księżnej Kate towarzyszyła oczywiście ochrona (nie tak liczna oczywiście, jak ta, którą będzie miał w Polsce podczas koncertu Justin Bieber:):), ale jednak).

Zobaczcie zdjęcia: Księżna Kate w ciąży na spacerze. Brzuszek jej rośnie?

NAJNOWSZE