Książę WIlliam ZDRADZIŁ księżną Kate Middleton, gdy była w trzeciej ciąży?!

2019-04-26 15:12
Księżna Kate i książę William
Autor: agefotostock/East News Księżna Kate i książę William

W sieci od prawie roku krążą plotki, jakoby Książę WIlliam zdradził księżną Kate Middleton z przyjaciółką pary, Rose Hanbury, kiedy żona przyszłego króla Wielkiej Brytanii była w trzeciej ciąży! Prawnicy księcia skomentowali sprawę. Dlaczego akurat teraz?

Fani brytyjskiej Rodziny Królewskiej czekają na narodziny kolejnego royal baby. Atmosferę radosnego oczekiwania psują jedynie plotki, jakie pojawiają się co chwilę wokół członków klanu Windsorów.

Ostatnio pojawiły się pogłoski, jakoby książę Harry i książę William byli skłóceni. Wygląda na to, że PR Rodziny Królewskiej działa prężnie, bo już na kolejnej oficjalnej uroczystości Harry pojawił się u boku księżnej Kate Middleton!

>> Książę Harry i księżna Kate razem na uroczystości! Dementują plotki o kłótni? [ZDJĘCIA]

Teraz tymczasem czas na zdementowanie kolejnych szokujących plotek. Czy książę William zdradził księżną Kate?!

Poród Meghan Markle
Meghan Markle i książę Harry (24.04.2019)

Autor: Rex Features/East News

Meghan Markle urodzi w MAJU? Bukmacherzy prawie pewni!

Plotka, jakoby książę William zdradził księżną Kate Middleton, krąży po sieci od prawie roku. Syn księżnej Diany i księcia Karola miał rzekomo mieć romans z przyjaciółką rodziny, markizą Rose Hanbury, kiedy księżna Kate była w trzeciej ciąży - oczekiwała księcia Louisa.

Dlaczego akurat teraz przedstawiciele księcia Williama postanowili odnieść się do tych pogłosek? Bo to, co dotąd krążyło nieoficjalnie, właśnie teraz zostało opublikowane po raz pierwszy w prasie! Informację powielił magazyn plotkarski In Touch Weekly. Pismo twierdzi, że Kate Middleton odbyła rozmowę z mężem, kiedy dowiedziała się o romansie, ale on wyśmiał całą sprawę i wyparł się romansu.

Tego było już za wiele! Sprawą zajęli się prawnicy księcia Williama!

Oprócz bycia fałszywą i wysoce szkodliwą, publikacja nieprawdziwych spekulacji dotyczących życia prywatnego naszego klienta stanowi również naruszenie jego prywatności zgodnie z artykułem 8 Europejskiej Konwencji Praw Człowieka.

- brzmi oświadczenie do mediów, wystosowane przez londyńską kancelarię prawną, która już wcześniej reprezentowała rodzinę królewską.

NAJNOWSZE