Książę William ma urodziny! Kate Middleton uczciła je pięknym zdjęciem z dziećmi!

2020-06-21 9:45 nk
Kate Middleton i książę William
Autor: Arthur Edwards/The Sun/Press Association/East News

Książę William właśnie skończył 38 lat. Z tej okazji księżna Kate zrobiła mu piękne zdjęcie z dziećmi. Fotka została opublikowana na Instagramie Cambridge'ów na Instagramie. Wzruszająca?

Książę William to druga osoba w kolejce do brytyjskiego tronu. Jednak nie tylko dlatego członek rodziny królewskiej wzbudza tak duże zainteresowanie. Po pierwsze - jest starszym synem księcia Karola i zmarłej tragicznie księżnej Diany, która była postacią ukochaną przez miliony ludzi na całym świecie. Po drugie - wszyscy śledziliśmy w mediach dorastanie uroczego chłopca, który z czasem wyrósł na przystojnego mężczyznę. Po trzecie - William ożenił się z piękną, niezwykle sympatyczną i również kochaną przez świat Kate Middleton, czym tylko zyskał w oczach swoich fanów. Doczekał się z nią trojga ślicznych dzieci.

Uwierzycie, że William właśnie skończył 38 lat?!

Sto lat, Will!

Dwa dni przed swoimi urodzinami książę William po raz pierwszy oficjalnie wyszedł z domu po kwarantannie związanej z pandemią koronawirusa, by osobiście odebrać z piekarni swój urodzinowy tort.

Tymczasem księżna Kate Middleton uczciła urodziny męża pięknym zdjęciem z dziećmi, które z pewnością będzie cenną rodzinną pamiątką.

Diuk i Księżna Cambridge z przyjemnością dzielą się nowym zdjęciem Diuka z Księciem Georgem, Księżniczką Charlotte i Księciem Louisem w związku z urodzinami Diuka. Zdjęcie zostało wykonane na początku tego miesiąca przez Księżną.

- czytamy w poście na Instagramie Kensington Royal.

Na zdjęciu książę William siedzi z dziećmi na huśtawce. Z twarzy męża księżnej Kate Middleton bije szczęście. Widać też cudowną więź, jaka łączy go z dziećmi!

Hotplota.pl: Cardi B przytyła, a Iggy Azalea mocno schudła!
NAJNOWSZE