Książę Harry z TYM tytułem nie mógł się rozstać po Megxicie. Właśnie to zrobił!

2020-07-04 11:52 nk
Książę Harry
Autor: SplashNews.com/East News

Odchodząc od obowiązków pracującego członka rodziny królewskiej Książę Harry zobowiązał się zrzec TEGO ważnego tytułu. Jednak dopiero teraz zdecydował się usunąć skrót z jednej ze stron internetowych, którym patronuje. Potrzebował ponad trzech miesięcy na pogodzenie się z Megxitem.

Książę Harry i Meghan Markle odeszli od obowiązków pracujących członków rodziny królewskiej z początkiem kwietnia 2020. To nie był łatwy moment na takie decyzje, o czym przekonali się w kolejnych miesiącach. Wyprowadzka z Wielkiej Brytanii do Kanady, a potem do Los Angeles, okazała się na długo drogą bez powrotu. Wszystko oczywiście przez pandemię koronawirusa i związany z nią zakaz lotów międzynarodowych.

Jak Wam pisaliśmy, książę Harry szybko zaczął tęsknić za rodziną i zaczął żałować decyzji o tzw. Megxicie.

Książę Harry pogodził się z Megxitem?

O tym, jak trudno było Harry'emu zaaklimatyzować się poza ojczyzną, może świadczyć fakt, że dopiero teraz pożegnał się z tytułem, który był zobowiązany oddać wraz z rozpoczęciem samodzielnego życia.

Na stronie inicjatywy turystyki ekologicznej księcia Harry'ego we wszelkich wzmiankach o jej założycielu zniknął skrót "HRH", który Harry dotąd miał przed nazwiskiem. Skrót oznacza "His Royal Highness" czyli "Jego Królewska Wysokość".

Trzy miesiące to sporo czasu, by dokonać tej - kosmetycznej, zdawałoby się - zmiany...

Hotplota.pl: Hailey Bieber i Bella Hadid w bikini; Harry i Meghan dostali pracę!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE