Książę Harry wciąż korzysta ze wsparcia finansowego księcia Karola! "Mają silną więź"

2020-08-09 21:03 nk
Książę William, książę Harry, Meghan Markle i książę Karol
Autor: Rex Features/East News

Choć Meghan Markle i książę Harry od miesięcy mieszkają poza Wielką Brytanią, okazuje się, że książę Karol cały czas pomaga finansowo Sussexom. Jest też z nimi w stałym kontakcie przez wideo rozmowy. Ojciec roku? Wygląda na to, że relacje między Harrym i jego rodziną nie są takie złe, jak przedstawiają to media!

Meghan Markle i książę Harry wyprowadzili się z Wielkiej Brytanii już w lutym 2020. Początkowo zaszyli się w Kanadzie, skąd wracali do Londynu, by wywiązywać się z ostatnich obowiązków w gronie pracujących członków Rodziny Królewskiej. Potem przenieśli się do Los Angeles. Zrobili to właściwie w ostatniej chwili przed zamknięciem granic i zawieszeniem lotów w związku z pandemią koronawirusa.

Z biegiem czasu poznajemy coraz więcej faktów i okoliczności, które doprowadziły Sussexów do ich zaskakującej decyzji o odcięciu się od Windsorów. Dzięki dokumentom sądowym z procesu Markle przeciwko brytyjskiemu tabloidowi, a także nowej książce o losach tej pary od początku jak się poznali, wiemy, że Meghan i Harry w Wielkiej Brytanii nie mieli łatwego życia. Ciągła presja, bycie na świeczniku i nieprzychylność prasy wobec nowej zagranicznej księżnej nie sprzyjały rozwijaniu świeżo powiększonej rodziny.

Książę Harry dostaje pieniądze od ojca!

Choć prasa od dawna rozpisuje się o konflikcie, jaki Meghen i Harry mają z resztą jego rodziny, i o tym, jak bardzo Windsorowie są urażeni decyzją pary o wyprowadzce, wygląda na to, że relacje rodzinne księcia nie są wcale takie złe.

Książe Harry podobno utrzymuje stały i regularny kontakt ze swoim ojcem. Choć książę Karol był ponoć wstrząśnięty tym, co można przeczytać w nowej książce o Sussexach, Finding Freedom, wciąż jest po ich stronie i nie zamierza przestać ich wspierać!

Jeśli wierzyć tabloidowi The Sun, Karol oferuje swojemu synowi i jego żonie także pomoc finansową!

Oni mają silną więź ojcowsko-synowską. Wielu ludzi spekulowało, że ta książka to koniec Harry'ego i Meghan w Wielkiej Brytanii. Zbyt wielu ludzi było skrytykowanych i zbyt wielu zaatakowanych, z Williamem i Kate włącznie. Ale książę Walii postawił sprawę jasno, że drzwi dla nich są zawsze otwarte. Od przeprowadzki do Los Angeles, oni są w regularnym kontakcie. Charles nie jest zagorzałym użytkownikiem smsów, ale są wideorozmowy i telefony.

- mówi informator, cytowany przez The Sun.

Jeśli zaś chodzi o najnowszą książkę, źródło tabloidu zapewnia, że to nie jest żadna przeszkoda dla księcia Karola.

On zapewnia wsparcie finansowe, jak robiłby każdy ojciec, kiedy jego syn przeprowadza się z młodą rodziną na drugą stronę świata. Ich relacja jest solidna jak skała, a oni pozostają blisko. Rozmawiają co najmniej raz w tygodniu, a Karol wciąż jest potężną siłą napędową w życiu Harry'ego.

- zapewnia informator.

Wyrozumiały tata?

Hotplota.pl: Hailey Bieber i Bella Hadid w bikini; Harry i Meghan dostali pracę!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE