Książę Harry i Meghan Markle

i

Autor: Rex Features/East News / Doug Peters/Press Association/East News Książę Harry i Meghan Markle na platynowym jubileuszu królowej Elżbiety II

Książę Harry runął z konia. Na pomoc ruszyła mu znana aktorka

2022-06-14 13:32

Niedzielne popołudnie nie było zbyt udane dla księcia Harrego. Podczas gry w polo doszło do niebezpiecznego zajścia. Wnuk królowej Elżbiety spadł z konia podczas gry w polo. Pomogła mu amerykańska aktorka

Harry i Meghan Markle przebywali niedawno w Londynie, świętując wraz z rodziną królewską platynowy jubileusz królowej Elżbiety II. Nie zabawili tam zbyt długo i po zakończeniu obchodów, wrócili do Stanów Zjednoczonych. Nic z resztą dziwnego. Po ich pogardliwych wypowiedziach na temat rodziny królewskiej, zostali chłodno przyjęci przez jej członków.

Książę Harry nie utrzymał się na koniu

Tuż po powrocie z platynowego jubileuszu królowej Elżbiety II, książę Harry wziął udział w królewskiej grze, polo w Kalifornii. Sportowa rywalizacja nie wyszła mu na dobre. W pewnym momencie podczas jazdy konno, zwierze wyrzuciło go z siodła.

Całe zajście wyglądało bardzo poważnie, jednak ostatecznie okazało się, że 37-latek nie doznał żadnych obrażeń. Szybko stanął na nogi, a na pomoc przybyła mu aktorka Kathrina McPhee oraz jej mąż David Foster. Mecz toczył się w niedzielne popołudnie, 12 czerwca 2022. Drużyna, a w której grał Harry niestety przegrała pojedynek 11 do 12.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Córka Księcia Harry’ego i Meghan Markle skończyła rok. Rodzice opublikowali jej aktualne zdjęcie!

Harry i Meghan Markle nie zabawili w Londynie zbyt długo i niedługo po zakończeniu obchodów, wrócili do Stanów Zjednoczonych. Nic z resztą dziwnego. Po ich pogardliwych wypowiedziach na temat rodziny królewskiej, zostali chłodno przyjęci przez jej członków.

Książe Harry: widziałem jak historia mojej matki się powtarza. Wywiad u Oprah Winfrey