Książę Filip trafił DO SZPITALA. Zostanie tam co najmniej kilka dni. Co się stało?

2021-02-17 16:33 es
Królowa Elżbieta II i książę Filip
Autor: SplashNews.com/East News

Niepokojące wiadomości dotarły do nas z pałacu Buckingham. Brytyjskie media donoszą, że książę Filip trafił do szpitala. Monarcha źle się poczuł i za radą nadwornego lekarza, trafił na obserwację. Zostanie tam co najmniej kilka dni. Co się wydarzyło?

Niepokojące wieści docierają do nas z Anglii. Tamtejsze media donoszą, że książę Filip trafił do szpitala. Sytuacja jest poważna, bo przecież mąż królowej Elżbiety II maj już swoje lata. Książę Edynburga będzie w czerwcu świętował setne urodziny! Dodatkowym zagrożeniem jest panująca na całym świecie pandemia koronawirusa.

Książę Filip trafił do szpitala

Brytyjskie media donoszą, że mąż królowej Elżbiety II źle się poczuł. Po konsultacji z lekarzem książę Filip trafił do szpitala. Ma zostać na obserwacji co najmniej kilka dni.

Nieoficjalnie mówi się, że to tylko działanie zapobiegawcze. Nie mamy też wiadomości, że książę Filip ma koronawirusa. Zgodnie z doniesieniami mediów odpoczynek pod opieką specjalistów przez kilka dni powinien przywrócić monarchę do zdrowia.

Zarobiły milion dolarów przed dwudziestką [Selena Gomez, Taylor Swift, Miley Cyrus] | ESKA XD - Hotplota #16

Przez panującą pandemię COVID-19 książę Filip i królowa Elżbieta II praktycznie nie wykonują żadnych obowiązków. Większość czasu spędzają w izolacji na zamku Windsor.

Ile lat mają te gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Ile lat ma Eva Mendes?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE