Krzysztof Rutkowski: ślub za milion? "To nie był dla nas problem taki wydatek"

2019-08-20 20:43 nk
Krzysztof Rutkowski i Maja Plich
Autor: WBF

Krzysztof Rutkowski i Maja Plich od początku nie ukrywali, że na swoje wesele nie zamierzają żałować pieniędzy. Po ceremonii para odwiedziła program Dzień Dobry Wakacje, by podkreślić jeszcze raz, że kasy mają tyle, że mogliby wyprawić równie dobrze weselicho za dwa miliony! Zdradzili też, dlaczego Maja Rutkowski przyjęła nazwisko męża w męskiej odmianie.

Krzysztof Rutkowski i Maja Plich wzięli ślub po wielu latach związku. Para urządziła ogromne wesele w pałacu Rozalin pod Warszawą - tym samym który widzowie TVN znają z programu Projekt Lady. Panna młoda wystąpiła w aż pięciu sukniach ślubnych i robionej na zamówienie biżuterii, wartej pół miliona złotych.

O tym, że ich wesele będzie zorganizowane z wielkim przepychem, para informowała już wcześniej na łamach Faktu. I rzeczywiście, trudno odmówić im rozmachu!

Krzysztof Rutkowski: "Nie jest istotne, ile to kosztowało"

Krzysztof Rutkowski i Maja Rutkowski byli gośćmi Dzień Dobry Wakacje, gdzie jeszcze raz przypomnieli, że mają dużo pieniędzy.

W tym momencie nie jest istotne, ile to kosztowało. Nawet gdyby kosztowało dwa miliony, to i tak nie miało dla mnie znaczenia. Ja w ogóle nie wchodziłem w tak zwaną płaszczyznę organizacyjną tego przedsięwzięcia, ponieważ nie miałem na to czasu. To nie był dla nas problem taki wydatek

powiedział detektyw. Para wyjaśniła też, dlaczego Maja Plich zdecydowała się przyjąć nazwisko męża w formie męskiej. Chodzi o to, że nazwisko w tej odmianie brzmi "bardziej światowo".

Ta forma Rutkowski bardziej mi się podobała

- przyznała Maja, a jej mąż dodał:

Dla Mai jest lepiej, bo ma brand na sobie - Rutkowski Patrol. Nie musi pisać Maja Patrol

A jak Wam podoba się Maja Rutkowski? Rzeczywiście bardziej światowo?

Zobacz też:

NAJNOWSZE