Krzysztof Piątek w meczu Austria-Polska. Piękny gol, zasłużona cieszynka i reakcja jego dziewczyny

2019-03-22 9:43
Krzysztof Piątek w meczu Austria Polska - piękny gol i cieczynka
Autor: AP/Associated Press/East News

Polska wygrała z Austrią w pierwszym meczu eliminacji do Euro 2020. Jedynego gola w spotkaniu Austria-Polska strzelił Krzysztof Piątek. Zobacz piękną bramkę Polaka, jego efektowną cieszynkę oraz reakcję ukochanej Krzyśka, Pauliny Procyk. Z pewnością ma wielkie powody do dumy!

Krzysztof Piątek bohaterem otwarcia eliminacji Euro 2020!

W czwartek 21 marca rozegrane zostały pierwsze mecze eliminacji do Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej EURO 2020. Na pierwszy ogień nasza reprezentacja rozegrała wyjazdowy mecz z Austrią. I mamy już pierwsze 3 punkty!

AUSTRIA-POLSKA: KRZYSZTOF PIĄTEK STRZELA GOLA I DAJE POLSCE ZWYCIĘSTWO

Mecz Austria - Polska okazał się dla naszych piłkarzy wymarzonym startem eliminacji do EURO 2020. Polacy wygrali mecz w Wiedniu. Spotkanie zakończyło się wynikiem 0:1, a jedynego gola strzelił w nim Krzysztof Piątek!

DZIEWCZYNA KRZYSZTOFA PIĄTKA
Paulina Procyk - Instagram

Autor: instagram.com / Paulina Procyk

Dziewczyna Krzysztofa Piątka wyśmiewana za zdjęcia. Czym podpadła internautom Paulina Procyk?

Krzysztof Piątek pojawił się na murawie dopiero w 59. minucie, a już 9 minut później trafił do siatki gospodarzy! Zobaczcie gola i wspaniałą, w pełni zasłużoną "cieszynkę" Il Pistolero :)

Piękny gol Krzysztofa Piątka w meczu Austria Polska to znakomite otwarcie naszej walki o awans na Euro 2020. Duma z kolejnej, po Robercie Lewandowskim wielkiej gwiazdy polskiej reprezentacji rozpiera z pewnością większość kibiców biało-czerwonych, ale jesteśmy pewni, że największą dumę odczuwa dziewczyna Krzysztofa Piątka, Paulina Procyk.

Ukochana polskiego napastnika wrzuciła na Instagram zdjęcie Krzysia i napisała przy nim: "Celem nie jest bycie lepszym od kogoś innego. Lecz bycie lepszym od tego, kim samemu było się wcześniej".

Brawo kochanie! Jestem z Ciebie dumna! ♥️💪🏽

- dopisała poniżej dziewczyna Krzysztofa Piątka.

KRZYSZTOF PIĄTEK Z DZIEWCZYNĄ
Krzysztof Piątek i Paulina Procyk

Autor: Accursio Lota / SplashNews.com/East News

Krzysztof Piątek i Paulina Procyk na spacerze w Mediolanie. Są tam już prawdziwymi gwiazdami!

Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej Euro 2020 będą wyjątkowym turniejem. Tym razem turniej rozegrany zostanie nie w jednym kraju, a w 12 miastach w 12 różnych państwach!

Niestety na liście miast-gospodarzy zabraknie Polski. Mecze rozegrane będą w Baku, Kopenhadze, Londynie, Monachium, Budapeszcie, Dublinie, Rzymie, Amsterdamie, Bukareszcie, Petersburgu, Glasgow i Bilbao.

Polska w ramach eliminacji do EURO 2020 rozegra mecze z Macedonią Północną, Izraelem, Słowenią, Austrią i Łotwą.

Kolejny mecz biało-czerwonych odbędzie się już w najbliższą niedzielę, 24 marca. Będzie to spotkanie Polska-Łotwa, które rozegrane zostanie na Stadionie Narodowym w Warszawie. Początek meczu o godz. 20:45.

Jak myślicie, czy Krzysztof Piątek i tym razem będzie miał okazję do zaprezentowania swojej charakterystycznej "cieszynki"?

NAJNOWSZE