Krzysztof Ibisz obchodzi urodziny. Z roku na rok wygląda tylko młodziej!

2021-02-25 11:57 wp
Krzysztof Ibisz
Autor: AKPA Krzysztof Ibisz

Krzysztof Ibisz obchodzi dziś urodziny! Od lat mówi się, że słynny prezenter z wiekiem staje się coraz młodszy. Wiek Krzysztofa Ibisza zadziwi wielu! Wygląda na swoje lata? Zobaczcie w naszej galerii, jak zmieniał się Ibisz!

Krzysztof Ibisz od lat istnieje w polskim show biznesie, a polski show biznes nie istnieje już bez niego! Wiek Krzysztofa Ibisza dla wielu może okazać się szokiem. Mówi się, że prezenter z roku na rok robi się coraz młodszy. Gwiazdor Polsatu sam podłapał krążący żart i śmiało o tym mówi: - Przyznam, że dźwigam taki ciężar młodości, że jakby ludzie oczekują, że ja co roku muszę być coraz młodszy! Cofam się w czasie i to brzemię muszę na sobie nosić, już chyba tak zostanie. To bardzo oczywiście sympatyczne, ja lubię to, sam żartuję na ten temat - wyznał z uśmiechem w rozmowie z JastrzabPost.pl.

Wiek Krzysztofa Ibisza - ile ma lat?

Wielu zastanawia się ile słynny prezenter ma lat? Krzysztof Ibisz urodził się 25 lutego 1965 roku w Warszawie, co oznacza, że kończy dziś 56 lat! Mimo, że zbliża się do sześćdziesiątki, wciąż wygląda jak młody bóg. Im starszy tym młodszy? Gwiazdor sam przyznał, że wszystko zależy od nas samych:

SPRAWDŹ: Rozpalała zmysły i kusiła gigantycznym biustem! U szczytu sławy zniknęła. Co się stało z Danutą Lato? [GALERIA]

- Nam się wydaje, że czekając na te okrągłe rocznice jest jakiś moment przełamania, refleksji. Moim zdaniem, refleksje mamy każdego dnia. (...) Każdy dzień jest takim momentem refleksji i zmiany na lepsze - zdradził tabloidowi w 2017 roku. W naszej galerii znajdziecie zdjęcia z przemiany Ibisza, zachęcamy do refleksji nad jego wciąż młodym ciałem! 

Krzysztof Ibisz - doświadczenie, praca

Niewielu wie, że z wykształcenia Ibisz jest aktorem. W 1988 roku skończył Wydział Aktorstwa PWST w Łodzi. Do telewizji trafił w latach 90. Prowadził m.in. "5-10-15" w TVP, "Czar par", "Sopot Festival" czy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu. Pracował też w TVN, gdzie stał na czele takich produkcji jak "Ibisekcja", "Gorączka złota" czy "Zostań Gwiazdą".

ZOBACZ: Szok! Poznajcie kulisy nowego BIZNESU Małgorzaty Rozenek. Ujawniamy KWOTY!

Od 2000 roku związany jest z Polsatem. Na dobre rozgościł się w słonecznej stacji, gdzie od lat prowadzi m.in. "Taniec z Gwiazdami", a także jest konferansjerem podczas licznych imprez cyklicznych np. "Miss Polski". Popularnością cieszyły się też teleturnieje, które prowadził Krzysztof Ibisz.

Życie prywatne Krzysztofa Ibisza - żona, dzieci

Prywatne życie Krzysztofa Ibisza dla wielu wydawało się zagadką. Prezenter nie kryje jednak swoich relacji z rodziną. Gwiazdor jest po dwóch rozwodach. Był mężem dziennikarki Anny Zejdler (1998–2004), z którą ma syna Maksymiliana. Następnie wziął ślub z Anną Nowak-Ibisz (2005-2009). Ma z nią syna Vincenta.

NIE PRZEGAP: To, jak wygląda Oliwia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" po decyzji o rozwodzie wprawiło fanów w osłupienie

SEKRET Krzysztofa Ibisza został ODKRYTY. Już wiadomo dlaczego wygląda tak młodo, prosta recepta
Krzysztof Ibisz  kończy 56 lat!
Autor: GRAFIKA SE Anna Szamborska Krzysztof Ibisz kończy 56 lat!
NAJNOWSZE