Krystian Ochman jest wolny! Reprezentant Polski na Eurowizji 2022 rozstał się z dziewczyną

2022-05-07 10:52 Adrian Rybak
Tak kiedyś wyglądał Krystian Ochman!
Autor: Universal Music Poland

Krystian Ochman jest do wzięcia! Zwycięzca The Voice of Poland oraz reprezentant Polski na Eurowizji 2022 niespodziewanie poinformował, że rozstał się ze swoją dziewczyną. Piosenkarz wyjaśnił, jakie były powody tej decyzji. Czy rozterki miłosne wpłyną na jego przygotowania do konkursu? Sprawdź, co powiedział.

Krystian Ochman to tegoroczny reprezentant Polski w Konkursie Piosenki Eurowizji. Wystąpi z piosenką River. W tym roku oczekiwania Polaków są bardzo duże, ponieważ Ochman jest nie tylko ulubieńcem polskich widzów i słuchaczy, ale także jednym z faworytów fanów Eurowizji z całego świata. Polska utrzymuje się w ścisłym gronie kandydatów do zwycięstwa, obok takich państw jak Ukraina, Włochy, Szwecja, Wielka Brytania i Hiszpania. Wydawać by się więc mogło, że pozostało nam już tylko czekać na eurowizyjne emocje, ale niespodziewanie Krystian wypowiedział się w sprawie swoich rozterek miłosnych. Okazuje się, że Ochman pojedzie do Turynu jako singiel!

ZOBACZ TAKŻE: Eurowizja 2022 - kiedy pierwsza próba Krystiana Ochmana? Znamy harmonogram

Eurowizja 2022 - piosenki, które mogą wygrać konkurs

Krystian Ochman nie jest już w związku!

20 kwietnia w Telewizji Polskiej odbyło się spotkanie z Krystianem Ochmanem i nasz reprezentant udzielił wiele wywiadów. W rozmowie z Plejadą zdradził, że rozstał się z dziewczyną. Mówiąc o miłosnych relacjach powiedział:

myślę, że z odpowiednią osobą niezależnie od sytuacji, jeśli będziecie się trzymali, to będzie wspaniale i pięknie. To zależy, ale nam nie wyszło.

Sonda
Uważasz, że Krystian Ochman ma szanse na wygranie Eurowizji?

Krystian Ochman o rozstaniu z dziewczyną

Rozstanie z ukochaną osobą często jest bardzo trudne. Fani Krystiana mogą zastanawiać się, czy nie wpłynie to na jego występ w Konkursie Piosenki Eurowizji. Co na ten temat sądzi Ochman? - Mogę trochę więcej skupić się na przygotowaniach - powiedział dla Plejady. O występ w Turynie nie ma więc co się martwić!

NAJNOWSZE