Tą koszulką Kristen Stewart zapunktowała u fanów hip-hopu! Wiedzieliście, że słucha rapu?

2021-05-15 20:04 mm
Kristen Stewart
Autor: Backgrid/East News

Wiedzieliście, że Kristen Stewart jest fanką rapu? Aktorka pokazała się właśnie w koszulce z nazwą kultowej, niestety nieistniejącej już amerykańskiej kapeli hiphopowej. Z całą pewnością mocno zapunktowała u wielbicieli tego gatunku. Zobaczcie zdjęcia!

Kiedy w 2011 roku filmowa saga "Zmierzch" królowała na listach kinowych hitów, dziennikarze podczas wywiadów wypytywali Kristen Stewart o przeróżne osobiste szczegóły. W kilku wywiadach powtarzało się pytanie u ulubionych wykonawców i piosenki. Kristen wymieniała wówczas takie grupy, jak Radiohead, Girl in a Coma czy Band of Horses.

Nie wspominała wówczas, że lubi także rap. A tymczasem... 

Kristen Stewart została właśnie sfotografowana w koszulce pewnej kultowej amerykańskiej grupy hip-hopowej. 

Kristen Stewart fanką rapu?

W sieci pojawiły się zdjęcia Kristen Stewart zrobione w mieście Los Feliz w Kaliforni. Aktorka widziana była w towarzystwie swojej obecnej dziewczyny, Dylan Meyer.

Uwagę przykuwa koszulka Kristen Stewart. Gwiazda założyła t-shirt z logo grupy Beastie Boys! Myślicie, że to przypadkowa koszulka, czy może Kristen naprawdę jest fanką nowojorskiego rapu?

Beastie Boys to jedna z najważniejszych hiphopowych kapel w całej historii tego gatunku. Zespół powstał w 1981 roku w Nowym Jorku. Jej członkowie uchodzili za jednych z najbardziej nieprzewidywalnych i szalonych muzyków tamtego okresu, a wielu fanów do dziś uważa, że bez Beastie Boys dzisiejsza scena rap wyglądałaby zupełnie inaczej.

Trzeba przyznać, że Kristen Stewart ma dobry gust!

ESKA XD #022 - LODY EKIPY, Promyk nadziei, odchudzanie po lockdownie, rekordowe mandaty
NAJNOWSZE