Kris Jenner ma już prezenty dla córek. Wszystkie dostaną karnet na botoks

2019-12-11 18:45 kp
Kris Jenner z córkami
Autor: Gilbert Flores /Broadimage/Broad Image/East News

Taka mama to prawdziwy skarb! Kris Jenner nawet nie ma zamiaru udawać, że jej córki są idealne, dlatego bez żadnego zastanowienia sprezentuje im wszystkim pod choinkę karnet na botoks. Momager sama jest zresztą od lat fanką zabiegu, dzięki któremu jej twarz - choć nieco nieruchoma - wciąż zostaje idealnie gładka. Ucieszą sie?

Kris Jenner w te święta połączy przyjemne z pożytecznym. Mama sióstr Kardashian ma nieograniczony budżet w kwestii prezentów dla rodziny i przyjaciół, jednak nie ma zamiaru marnować czasu na poszukiwanie kolejnych luksusowych, ale nieprzydatnych gadżetów. Dlatego też w tegoroczne święta bliscy Kris Jenner otrzymają coś naprawdę od serca.

64-letnia celebrytka od lat jest wielką fanką botoksu i to właśnie karnet na ten ratujący życie zabieg sprezentuje pod choinkę wszystkim swoim bliskim.

Kris Jenner kocha botoks

W tym roku Kris Jenner oszczędziła sobie przedświątecznego szaleństwa zakupowego. W końcu kto mógłby nie ucieszyć się z karnetu na botoks? Opiekuńcza mama zadba o to, by jej córki znów nabrały młodzieńczego wyglądu ;)

To dla mnie punkt kompleksowej obsługi. A kto nie kocha botoksu? Dla mnie to naprawdę świetnie. Jeśli jesteś odpowiedzialny i rozmawiasz ze swoim lekarzem, myślę, że to działa. To jest coś, z czego korzystam od dłuższego czasu. Moja rutyna jest dość prosta, ale tak było przez całe moje życie. Masaż, świetny zabieg na twarz, manicure i trochę botoksu i jestem gotowa. Jestem tradycjonalistką. Tak długo, jak jestem czysta i wyszorowana, jestem szczęśliwym obozowiczem.

- powiedziała Kris Jenner.

Momager nie pomija w swoim pomyśle na prezent nawet swojej mamy, 85-letniej Mary Jo Campbell. Również ona będzie mogła wybrać się na botoks...

Bardzo się cieszę, że moja mama nadal czuje się dobrze, a ma 85 lat. Mam nadzieję, że będę miała tego ducha przygód, gdy będę w jej wieku. Ona jest radością. Na pewno dam jej kartę podarunkową na botoks.

Myślicie, że się ucieszy? ;)

NAJNOWSZE