Kourtney Kardashian i Travis Barker wezmą ślub?! "Oświadczyny byłyby spektakularne"

2021-06-17 22:03 es
Travis Barker, Kourtney Kardashian
Autor: Rex Features/East News; face to face/FaceToFace/REPORTER

Nie minęło dużo czasu, odkąd Kourtney Kardashian i Travis Barker uczynili swój związek publicznym. A jednak mamy wrażenie, jakby byli parą od dawna! Zakochani nie szczędzą sobie czułości, zarówno na zdjęciach zrobionych przez paparazzich, jak i w social mediach. Ich związek bardzo szybko zrobił się poważny, ponieważ para zna się i przyjaźni od lat. Mówi się, że Kourtney Kardashian i Travis Barker wezmą ślub!

Kourtney Kardashian i Travis Barker znają się od lat. Para mieszkała blisko siebie i spędzała sporo czasu razem. Z czasem przyjaźń ewoluowała... Kilka miesięcy temu para oficjalnie zadebiutowała w social mediach. Od tej pory często widujemy ich razem.

Zdaje się, że Kourtney Kardashian i Travis Barker są w sobie zakochani po uszy! Niektóre ich wspólne fotki są naprawdę pikantne! Nie wykluczone więc, że w najnowszych plotkach jest więcej, niż ziarno prawdy...

Kim są ludzie EKIPY [FRIZ, WERSOW, TROMBA, MINI MAJK] | ESKA XD - Hotplota #25

Kourtney Kardashian i Travis Barker wezmą ślub?

Sądząc po zdjęciach zamieszczanych w social mediach, temperatura ich w związku jest baaaardzo wysoka. Dawno nie widzieliśmy, by Kourtney Kardashian była tak zakochana. W zasadzie od czasu związku ze Scottem Disickiem żadna jej relacja nie była tak medialna.

Zagraniczne media donoszą, że ich relacja jest tak poważna, że nawet mówi się o ślubie! Informator UsWeekly przekonuje, że zaręczyny mogą być "tuż za rogiem".

- Zaręczyny byłyby bardzo spektakularne, ponieważ Travis uwielbia robić na niej wrażenie. Nie zdziwiłbym się, gdyby odbyło się to w ich ulubionym miejscu na świecie, Disneylandzie, na oczach dzieci i rodziny.

Travis Barker ma dwójkę dzieci - syna Landona, lat 17, i córkę Alabamę, lat 15. Natomiast Kourtney Kardashian wychowuje trójkę - Masona, lat 11, Penelope, lat 8 i Reign, lat 6. Całe szczęście, że oboje są bogaci, bo na taką drużynę potrzebny będzie spory dom!

NAJNOWSZE