Kourtney Kardashian strollowana przez Scotta Disicka! Sama się o to prosiła

2020-10-20 15:00 AM
Kourtney Kardashian i Scott Disick
Autor: SPOT, SOVE/Backgrid/East News

Między Kourtney Kardashian i Scottem Disickiem wszystko już dawno się skończyło. Jednak przez wzgląd na dzieci była para zawsze będzie miała ze sobą kontakt, mniejszy lub większy. Wygląda na to, że aktualnie są na stopie przyjacielskiej, bo Scott pozwolił sobie na strollowanie w mediach społecznościowych swojej ex! Wyszło mu to perfekcyjnie. Ale trzeba przyznać: Kourt trochę sama się o to prosiła…

Scott Disick jest ostatnio dobrym tematem dla zagranicznych tabloidów. 37-letni Disick sprawia wrażenie jakby sam nie wiedział czego dokładnie chce. Po rozstaniu z Sofią Richie można było odnieść wrażenie, że chce wrócić do Kourtney Kardashian. Jednak były to tylko plotki, później Scott znów w komentarzach w mediach społecznościowych zachwycał się Richie. Teraz zagraniczne serwisy aż huczą od plotek na temat tego, że wrócił on do starych zwyczajów i znów zaczyna zmieniać dziewczyny jak rękawiczki.

Wyborów Scotta oceniać nie będziemy, zwracamy za to uwagę na fakt, że Disick kolejny raz pokazał światu, że ma świetny kontakt z matką swoich dzieci, Kourtney. Pod jedną z ostatnich fotek celebrytki na Instagramie, Scott co prawda nie zostawił komplementu ale za to nieźle strollował swoją ex! Zrobił to w swoim stylu ale za to bardzo po przyjacielsku.

ESKA XD #006

KOURTNEY KARDASHIAN STROLLOWANA PRZEZ SWOJEGO EX! FANI ROZBAWIENI KOMENTARZEM SCOTTA DISICKA

Chodzi o zdjęcie Kourtney, która ubrana  w oryginalny strój pozuje na tle białej ściany. Fotka została dodana kilkanaście godzin temu a podpis do niej brzmi:

Nie gotuję, nie sprzątam

I to właśnie opis, który był nawiązaniem do utworu Cardi B i Meghan Thee Stallion „Wap”, stał się świetnym dla Scotta pretekstem do strollowania Kardashianki. Bez zbędnych tłumaczeń czy emotek, Disick zostawił komentarz:

To na pewno

Wielu internautów komentarz celebryty uznało za mega zabawny. Póki co Kourtney nie odpowiedziała na zaczępkę swojego ex.

To nie pierwszy raz, kiedy Disick trolluje Kourtney. Myślicie, że ich relacja jest na stopie przyjacielskiej, czy ten tekst miał być złośliwy?

Wyświetl ten post na Instagramie.
I don’t cook, I don’t clean Post udostępniony przez Kourtney Kardashian (@kourtneykardash)
NAJNOWSZE