Kourtney Kardashian i Travis Barker

i

Autor: Rex Features/East News / Screen/Instagram/@kourtneykardash Kourtney Kardashian i Travis Barker wzięli ślub 15 maja 2022 roku

Kourtney Kardashian pochwaliła się zdjęciami ze ślubu. Para młoda wyglądała bardzo stylowo [GALERIA]

2022-05-18 15:43

Internet obiegły zdjęcia ze ślubu Kourtney Kardashian i Travisa Barkera. Można powiedzieć, że para ponownie stanęła na ślubnym kobiercu, ponieważ w kwietniu wzięli już jeden ślub. Miało to miejsce w Las Vegas, jednak nie miał mocy prawnej, więc para nie czekała długo z udaniem się do urzędu stanu cywilnego.

Kourtney Kardashian i Travis Barker stanęli na ślubnym kobiercu. Teraz czekają na wystawną ceremonię

W kwietniu tego roku, para podczas pobytu w Los Angeles po uroczystości rozdania nagród Grammy udała się do najbliższej kaplicy, gdzie sobowtór Elvisa Presleya udzielił im ślubu. Fani zaczęli więc spekulować, kiedy odbędzie się prawdziwa ceremonia. Nie musieli długo czekać. Kourtney i Travis 15 maja 2022 roku pobrali się, a ślubne zdjęcia opublikowali w mediach społecznościowych. Co więcej, informator serwisu „People” zdradził, skąd taka nagła decyzja o zawarciu związku małżeńskiego.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Kourtney Kardashian wzięła sekretny ślub! Ceremonia odbyła się w Las Vegas

Musieli wziąć legalny ślub przed wystawną ceremonią we Włoszech, która zbliża się wielkimi krokami. Wszystko już ustalone, a cała rodzina jest podekscytowana, w tym dzieci – ujawnił informator serwisu „People”.

Opinia publiczna nie omieszkała również skomentować stylizacji pani młodej, która według wielu, była bardzo skromna jak na kardashiankę. Kourtney ubrana była w białą sukienkę na szerokich ramiączkach, która sięgała jej przed kolana, do tego dobrała czarne szpilki i długi welon. Co sądzicie o takiej stylizacji i klimacie w jakim została zrobiona ślubna sesji fotograficzna?

Sonda
Podoba Ci się suknia ślubna Kourtney Kardashian?
Polskie seriale popularne za granicą | To Się Kręci #6