Kourtney Kardashian już obchodzi Halloween! Przebrała się za Arianę Grande

2019-10-17 16:47 kp
Kourtney Kardashian, Ariana Grande
Autor: Wiese/face to face/FaceToFace/REPORTER; face to face/FaceToFace/REPORTER

Choć do Halloween zostało jeszcze sporo czasu, gwiazdy już od dawna planują swoje tegoroczne przebrania, a część z nich już zaczęła obchody tego popularnego święta. Do tych drugich należy Kourtney Kardashian, która ma już za sobą pierwszą halloweenową imprezę. Co najciekawsze, Kourtney przebrała się za... Arianę Grande!

Zakładając, że Halloween kojarzy się w powszechnej świadomości głównie z wszelkiej maści zombie, gnijącymi pannami młodymi i kościotrupami, pomysł Kourtney Kardashian na pierwsze w tym roku halloweenowe przebranie może zaskakiwać. Celebrytka wyprzedziła chyba wszystkie inne gwiazdy w świętowaniu Halloween i na swojej pierwszej imprezie wystąpiła przebrana za... Arianę Grande.

Kourtney pochwaliła się efektami swojej metamorfozy na Instagramie. Udało jej się upodobnić do 26-letniej gwiazdy?

Kourtney Kardashian jako Ariana Grande

Kourtney Kardashian udało się uchwycić najważniejsze elementy stylu Ariany, czyli krótkie sukienki baby doll i wysokie kozaki. Nie zabrakło też oczywiście długiego kucyka, którego Kourt wybrała w wersji blond - taki kolor też gościł na głowie Ariany Grande. Makijaż celebrytki to już oczywiście dzieło makijażystów, z najbardziej charakterystyczną, czarną kreską nad okiem.

Trzeba przyznać, że efekt robi wrażenie! Odróżnilibyście je z daleka?

Wyświetl ten post na Instagramie.
no tears left to cry Post udostępniony przez Kourtney Kardashian (@kourtneykardash)
NAJNOWSZE