Kourtney Kardashian jest w ciąży?! TO zdjęcie wywołało spekulacje

2020-01-23 12:55 AM
Kourtney Kardashian
Autor: Robert O'Neil / SplashNews.com/East News

Klan Kardashian/Jenner jest niezwykle rodzinny. Wspierają siebie nawzajem, a kiedy trzeba potrafią powiedzieć, co myślą. Oprócz Kendall, wszyscy założyli już rodziny i mają przynajmniej jedno dziecko. Jeśli chodzi o dużą rodzinę to prym wiedzie Kim, która ma czwórkę pociech oraz Kourtney, która jest mamą trójki dzieci. I to właśnie ta ostatnia wywołała niedawno spekulacje na temat rzekomej ciąży.

Kourtney Kardashian opublikowała na Instagramie fotkę na której pozuje w pomarańczowym body. Patrząc na brzuch widać, że jest on lekko zaokrąglony. Internauci nie mogli przepuścić takiej okazji i natychmiast ruszyła lawina spekulacji. W komentarzach nie brakowało pytań o ciążę i o to kto jest ojcem dziecka. Niektórzy z fanów twierdzili, że Kourt spodziewa się dziecka ze Scottem! Inni jednak wierzyli, że tym razem chodzi o Younesa Bendjima.

FANI TYM RAZEM NIE MIELI RACJI

Fani jednak muszą poczekać ze swoją radością, ponieważ jak twierdzi zagraniczne źródło, Kourtney miała zdementować plotki o ciąży. Zaprzeczyła tym doniesieniom, ale jednocześnie przyznała, że faktycznie marzy o czwartym dziecku! 40-letnia Kardashianka oczywiście się na to przygotowała i w 2018 roku w rodzinnym reality show „Z kamerą u Kardashianów” ogłosiła, że zamroziła swoje jajeczka. Tak na wypadek gdyby zdecydowała się na kolejne dziecko.

Myślicie, że to faktycznie nastąpi?

Teraz Kourtney Kardashian jest mamą trójki dzieci, które ma ze Scottem Disickiem.

Ps. Spójrzcie na fotkę poniżej i dajcie znać, co o tym sądzicie!

Wyświetl ten post na Instagramie.
tryna fix your inner issues with a bad bitch Post udostępniony przez Kourtney Kardashian (@kourtneykardash)
NAJNOWSZE