Kourtney i Kim Kardashian wystąpiły w teledysku 2Paca! Którym? Kim NIE WIE! Ale my wiemy!

2019-09-23 18:13 nk
Kim Kardashian, Kourtney Kardashian
Autor: MHD/PacificCoastNews/BWP Media/East News

Kim Kardashian zdradziła ciekawostkę, której prawie nikt o niej nie wiedział. Okazuje się, że kiedy miała 14 lat, celebrytka zagrała wraz ze starszą siostrą, Kurtney, w teledysku 2Paca! Gwiazda do dziś nie wie nawet, do jakiej piosenki powstawał klip z jej udziałem! Ale my ją wyśledziliśmy! Zobaczcie, jak wypadła!

Choć zdawałoby się, że Kim Kardashian wystawia na widok publiczny całą swoją prywatność (razem z najbardziej intymnymi częściami ciała, od których karierę swą zaczęła), okazuje się, że są jeszcze rzeczy, których o niej nie wiemy!

Kim Kardashian w teledysku 2Paca

Podczas ostatniego odcinka swojego podcastu najlepszy przyjaciel Kim Kardashian, Jonathan Cheban zapytał celebrytkę, czy jest coś, czego on na jej temat nie wie. Kimmy naprawdę go zaskoczyła!

"Kiedy miałam 14 lat, wystąpiłam w teledysku Tupaca. To było około 1994 roku" - powiedziała gwiazda.

Zaskoczony Cheban zapytał psiapsiółę, czy tę informację da się wygooglować. Okazuje się, że nie. O tym fakcie w ogóle nikt dotąd nie wiedział, bo Kim i Kourtney nie powiedziały nawet rodzicom!

Przede wszystkim, skłamałyśmy, że mamy już po 18 lat. Zdecydowanie wyglądałam na 18. Nie miałam nawet prawka.

- powiedziała Kim. Kardashian nie miała okazji poznać samego 2Paca, bo nie było go wtedy na planie. Gwiazda nie bardzo pamięta, jak to się stało, że trafiła do klipu rapera. Nie wie nawet, do której piosenki powstawał!

Nigdy nie widziałam tego nagrania. Szłyśmy przez wybieg, jak modelki. Nie byłyśmy w żadnym bikini przy basenie czy nic z tych rzeczy. Dosłownie szłyśmy przez wybieg i były tam: Kim Stewart, Kourtney, ja i może jedna czy dwie inne nasze przyjaciółki. Nie wiem, jak do tego doszło. To było w studio, w którym oni zorganizowali wybieg, a my byłyśmy modelkami w pokazie mody. I to było chyba do jakiejś ścieżki dźwiękowej? To był 94 albo 95 rok. Nie wiem, naprawdę. Nie pamiętam. Pamiętam tylko, że zdecydowanie nie powiedziałyśmy rodzicom. To miał być jakiś wideoklip. Nigdy nie widziałam nawet, żeby to się ukazało i zbierałam się, żeby powiedzieć tacie, że zrobiłam ten teledysk. Pamiętam, jak się zbierałam: "Jak ja to powiem tacie?". I w końcu to się nigdy nie wydało. Miałabym niezłe kłopoty. Ale to się ukazało i mam nadzieję, że ktoś to odnajdzie.

- stwierdziła gwiazda.

Wszystko wskazuje na to, że Kim Kardashian wystąpiła w klipie do piosenki All About You. Wypatrzyliśmy (chyba) ją między innymi na 3:05, 3:27 i 4:22. Czy dziewczyna w niebieskiej sukience to właśnie Kim? A może Kourtney?? Oceńcie sami!

NAJNOWSZE