Kot Stepan

i

Autor: Screen/Instagram/@loveyoustepan Kot Stepan otrzymał nagrodę na festiwalu w Cannes 2022

Kot z memów otrzymał nagrodę na festiwalu w Cannes 2022. Czym zasłużył sławny zwierzak?

2022-05-20 14:41

Kot Stepan znany z licznych memów, które obiegły już wiele krajów na całym świecie, osiągnął kolejny sukces, którego może mu pozazdrościć niejeden człowiek. Kot Stepan otrzymał nagrodę w Cannes dla najpopularniejszego blogera.

Kot Stepan znany z licznych memów, które obiegły już wiele krajów na całym świecie, osiągnął kolejny sukces, którego może mu pozazdrościć niejeden człowiek. Kot Stepan otrzymał nagrodę w Cannes dla najpopularniejszego blogera.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Festiwal Filmowy w Cannes 2022: najpiękniejsze kreacje. Które gwiazdy nas zachwyciły?

Kot Stepan już dawno podbił internet, a jego profil na Instagramie śledzi 1,3 miliona ludzi z całego świata. Zwierzak pochodzi z Charkowa, jednak w związku z sytuacją na Ukrainie opuścił Ukrainę, aby udać się do Francji, a rzeczniczka Światowego Stowarzyszenia Influencerów i Blogerów tak skomentowała jego ucieczkę z kraju, aby uspokoić zaniepokojonych fanów.

Nie było to takie proste, ale na każdym etapie podróży mieliśmy z nimi kontakt. Teraz osobiście zajmujemy się nimi we Francji - powiedziała w rozmowie z "The Washington Post" Iryna Savchak, rzeczniczka Światowego Stowarzyszenia Influencerów i Blogerów.

Dlaczego nagroda w Cannes została przyznana kotu Stepanowi?

Stepan zyskał ogromną popularność dzięki swoim minom, które robi pozując do zdjęć swojej właścicielki. Kobieta umieszcza zdjęcia w internecie, a fani zachwycają się urokiem osobistym Stepana. Na Instagramie można podziwiać jak Stepan gra na pianinie, świętuje nowy rok przy lampce szampana czy wygrzewa futro za zagranicznych wakacjach. Duży sukces na Instagramie został doceniony również w Cannes.

Podczas 75. Festiwalu Filmowego w Cannes to właśnie Stepan otrzymał międzynarodową nagrodę World Influencers and Bloggers Awards za zebranie 10 tys. dolarów na pomoc zwierzętom dotkniętych wojną w Ukrainie. Udało się to dzięki ogromnej popularności. Wpływowy kot współpracował również z takimi znanymi markami jak: Valentino, Puma czy Cross.

Sonda
Lubisz memy z kotem Stepanem?
Sanah o płycie Uczta, spotkaniach z fanami i nowej piosence z Dawidem Podsiadło