Kolejne baby shower Joanny Krupy. Pokazała szczegóły bajkowego przyjęcia

2019-10-10 9:35 kp
Joanna Krupa
Autor: WBF

Joanna Krupa nie próżnuje w oczekiwaniu na narodziny jej córeczki i zamiast bezczynnie odliczać dni do porodu, po raz kolejny świętuje ważne zmiany w jej życiu. Modelka wyprawiła trzecie baby shower, tym razem w Los Angeles, gdzie z Joanną Krupą bawiły się jej amerykańskie koleżanki. Było bardzo elegancko i stylowo. Zobaczcie zdjęcia!

Joanna Krupa wielkimi krokami zbliża się do dnia narodzin jej córki. Polska modelka jest już w 35. tygodniu ciąży, a to oznacza, że dziecko może przyjść na świat już w listopadzie. Gwiazda z wielką radością przyjmuje ten czas oczekiwania, którym chętnie dzieli się z bliskimi. Joanna urządziła już trzecie baby shower - tym razem w Los Angeles.

Baby shower to amerykański zwyczaj przyjęcia organizowanego w oczekiwaniu na narodziny dziecka, który coraz chętniej przejmują też Polki. Jak na mieszkającą w Stanach Zjednocznych gwiazdę przystało, Joanna Krupa urządza swoje baby shower w prawdziwie amerykańskim stylu. Na żadnym z przyjęć nie brakuje więc pięknej zastawy i ogromnej ilości kwiatów.

Trzecie baby shower Joanny Krupy

Po baby shower w Chicago, pod koniec sierpnia Joanna Krupa wyprawiła przyjęcie w Warszawie, gdzie świętowała ze swoimi polskimi znajomymi. Wśród nich znaleźli się m.in. Joanna Krupa i Jakub Kosel. Teraz przyszedł czas na baby shower Joanny Krupy w Los Angeles. Do swojego własnego domu modelka zaprosiła swoje najlepsze przyjaciółki z LA. Dekoracjami i cateringiem zajęły się oczywiście najlepsze tamtejsze firmy urządzające przyjęcia.

Joanna Krupa podczas baby shower w Los Angeles wystąpiła w uroczej sukience w różowe kwiaty. Zobaczcie zdjęcia i video!

NAJNOWSZE