Julia Żugaj i Fagata

i

Autor: AKPA, TVN

influencerzy

Kolejna wymiana zdań! Na linii Żugaj - Fagata wciąż iskrzy!

2024-06-17 22:34

Wygląda na to, że Żugaj i Fagata nie zakopują konfliktów i nie zamierzają tego robić w najbliższym czasie. Nad jednymi z najpopularniejszych w ostatnim czasie influencerek zawisły czarne chmury i nic nie zapowiada, by miały się wkrótce rozejść.

Zaczęło się od Tańca z Gwiazdami. W sieci pojawiły się informacje o możliwości uczestnictwa w programie obu pań. Żugaj niejednokrotnie podkreślała swoje podekscytowanie udziałem w tej tanecznej przygodzie. Ku zaskoczeniu, zdanie to wkrótce uległo diametralnej zmianie. Podczas jednego z ostatnich wywiadów z Maksem Kluziewiczem z ESKA.pl, Żugaj wyjaśniła, że najprawdopodobniej odmówiłaby udziału w Tańcu z Gwiazdami, jeśli w tej samej edycji programu gościłaby również Agata Fąk.

Julia Żugaj o Fagacie

Inny wywiad przyniósł kolejny powód do zgrzytu. Zapytana podczas niego Żugaj wymieniła Fagatę jako osobę, z którą nie chciałaby nigdy współpracować ze względu na różniące je pokazywane w internecie treści i wartości. I na pierwszy rzut oka jest to dość zrozumiałe – podczas gdy Julia kieruje swoje filmy do dzieci, Fagata ostatnio udała się drogą wulgarnych tekstów swoich piosenek czy kontentu na OnlyFans.

Fagata odpowiada Julii Żugaj

Fagata nie pozostała jej dłużna. Bez wahania przyznała, że z kolei ona nie chciałaby pracować z Żugaj, ponieważ ta jest według niej fałszywa. Nie pozostaje nam teraz nic innego jak czekać na kolejny ruch ze strony Julki Żugaj.

To już pewne! Fagata jest singielką. Poznaliśmy szczegóły rozstania

POLSAT HIT FESTIVAL - JULIA ŻUGAJ