Kolega Julii Wieniawy chciał ją ZRZUCIĆ Z MOSTU? „See you never” [FOTO]

2020-01-05 21:00 DR
Julia Wieniawa
Autor: Instagram / Julia Wieniawa Julia Wieniawa

Julia Wieniawa przebywa obecnie w Stanach Zjednoczonych. Towarzyszy jej aktor, Maciej Musiałowski. Na profilach gwiazdy w mediach społecznościowych jest sporo ich wspólnych zdjęć. Jednak te ostatnie wzbudziły niepokój wśród fanów. Czy Maciej chciał zrzucić Julię z Brooklyn Bridge?

Julia Wieniawa jest obecnie jedną z najpopularniejszych postaci w polskim show biznesie. Jest aktorką i piosenkarką, co daje jej większe możliwości na zdobycie popularności. Obecnie Julia przebywa w Stanach Zjednoczonych. Towarzyszy jej kolega po fachu, Maciej Musiałowski, którego kojarzyć możecie między innymi z seriali emitowanych na antenie telewizji TVN. Na profilach Julii w mediach społecznościowych widać ich sporo wspólnych zdjęć. Ostatnie jednak wzbudziły niepokój wśród fanów pięknej aktorki i piosenkarki. Dlaczego?

Otóż widać na nich Macieja, który niesie Julkę na plecach. Na jednej fotce widać, że Julia jedną nogą jest już poza barierką mostu. Do tego ten opis…

Do zobaczenia nigdy – powiedział Maciek.

Napisała Julia. 

Wyświetl ten post na Instagramie.
„See you never”- Maciek said. Post udostępniony przez Julia Wieniawa-Narkiewicz (@juliawieniawa)

Wszystko ładnie, pięknie. Zabawa, rozrywka, spontaniczność, ale kochani, dbajcie o swoje bezpieczeństwo. Chwila nieuwagi i mogło dojść do naprawdę niebezpiecznej sytuacji.

ZOBACZ TAKŻE:

NAJNOWSZE