Klaudia Halejcio jak Victoria Beckham? Aktorka olśniła na czerwonym dywanie

2021-10-26 11:28 AM
Klaudia Halejcio
Autor: WBF

Klaudia Halejcio pojawiła się na czerwonym dywanie w olśniewającej kreacji. Celebrytka odsłoniła ciało, a fani oszaleli z zachwytu. Nie tylko komplementowali aktorkę, ale także porównali ja do słynnej na całym świecie projektantki mody. Klaudia Halejcio jak Victoria Beckham? W tym wydaniu mocno ją przypomina!

Klaudia Halejcio uwielbia dzielić się z followersami swoim życiem. Nie tylko chętnie pokazuje uroki i trudy macierzyństwa, ale także wrzuca zdjęcia z branżowych imprez. Na Insta Halejcio śledzi 577 tysięcy obserwatorów. A o taką liczbę trzeba dbać.

Aktorka doskonale zdaje sobie z tego sprawę i jak tylko może stara się być bardzo aktywna na platformie. Liczne posty i relacje bardzo cieszą wiernych fanów aktorki, którzy chętnie podglądają, co u niej słychać.

Na Instagramie Klaudia pokazała serię czterech fotek w tym jeden filmik, na którym pozuje na ściance. Kreacja, jaką miała na sobie 31-latka, zachwyciła internautów i wiele gwiazd, którzy zachwyty wyrażali w komentarzach.

Hot 🔥

- pisała Maffashion.

 Pięknie 🔥🔥🔥🔥

-komentowała Natalia Siwiec.

OMG ❤️ Matko jedyna 😍😍😍😍

- zachwyca la się Olga Frycz.

Nie brakowało też komentarzy od fanów.

Victoria Beckham? ❤️pięknie 😍

- pytała jedna z obserwatorek.

Faktycznie patrząc na kreację, włosy i makijaż Klaudii, trudno przejść obojętnie obok takiego porównania. Myślicie, że Halejcio faktycznie inspirowała się projektantką?

Dawid Kwiatkowski wzrusza śpiewając Proste. [ESKA Live]
NAJNOWSZE