Klaudia El Dursi TOPLESS dziękuje za czas na Bali! Modelka WRÓCIŁA do Polski!

2020-03-24 14:42 nk
Klaudia El Dursi
Autor: ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Klaudia El Dursi spędziła ostatnie trzy miesiące na Bali, gdzie kręciła program Hotel Paradise. W trakcie zdjęć okazało się, że w Polsce został wprowadzony stan zagrożenia epidemicznego, granice zostały zamknięte, a loty odwołane. Mimo tęsknoty za rodziną, Klaudia El Dursi nie mogła wrócić do domu.

W połowie marca 2020 w Polsce został prowadzony stan zagrożenia epidemicznego. Z tego powodu granice kraju zostały zamknięte, a loty międzynarodowe - w większości odwołane. To oznaczało bardzo trudną sytuację dla ekipy programu Hotel Paradise. Zdjęcia do produkcji odbywały się na Bali, gdzie utknęła m.in. prowadząca reality show Klaudia El Dursi.

Klaudia El Dursi wróciła do kraju! świętuje... topless!

Klaudia El Dursi dała wyraz swojemu żalowi z powodu separacji od rodziny na Instagramie. Celebrytka wyznała wówczas, że bardzo tęskni za rodziną, której nie zabrała ze sobą na egzotyczną wyspę z powodu pojawiających się już wówczas obaw związanych z epidemią nowego koronawirusa.

Po trzech miesiącach poza krajem Klaudia El Dursi w końcu wróciła do Polski! Celebrytka pochwaliła się drogą na lotnisko za pośrednictwem Insta stories. Niestety, teraz byłą uczestniczkę Top Model czeka jeszcze 2-tygodniowa kwarantanna, zanim będzie mogła spędzić czas z mężem i dziećmi.

Tuz przed odlotem z Bali Klaudia El Dursi pożegnała się z wyspą... zdjęciem topless!

Za wspomnienia, za dobro, za piękno, za nieprawdopodobne doświadczenie... Dziękuje Bali!

- napisała celebrytka przy seksownej fotce.

Filmy, których jeszcze nie widziałeś. Te tytuły warto nadrobić: #zostańwdomu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE