Klaudia El Dursi

i

Autor: AKPA // Screen/Instagram/@klaudia_el_dursi Klaudia El Dursi jedzie na wakacje z przyczepą kempingową

Celebryci

Klaudia El Dursi sprawiła sobie nowy "dom". Idealny wybór na wakacje!

2024-06-13 10:21

Klaudia El Dursi, prowadząca program "Hotel Paradise", na co dzień mieszka mieszka wraz z rodziną w Bydgoszczy w luksusowym apartamencie, który niedawno przeszedł olbrzymią metamorfozę. Teraz rodzina postanowiła sprawić sobie nowe, mobilne lokum, które idealnie sprawdzi się na nadchodzące wakacje. Klaudia pochwaliła się "domkiem" w mediach społecznościowych.

Klaudia El Dursi od wielu lat jest prowadzącą randkowe reality show "Hotel Paradise", program, który wśród polskich widzów cieszy się niebywałą popularnością. Celebrytka na co dzień mieszka wraz z rodziną w Bydgoszczy, w eleganckim i luksusowym apartamencie w samym centrum miasta, nad rzeką Brdą, którego remont relacjonowała w mediach społecznościowych. Celebrytka mimo napiętego grafiku i wiele zawodowych wyzwań, które pojawiają się na jej drodze, stara się spędzać jak najwięcej czasu ze swoimi dziećmi i partnerem. Dlatego też postanowili spędzić razem cudowne chwile, wybierając się na niezwykłą przygodę, która z pewnością jeszcze bardziej umocni ich rodzinne więzi.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Klaudia El Dursi zaszalała z piercingiem. Ozdobiła twarz kolczykami

Radio Eska: To koniec Love Island! Teraz miłości poszukają dojrzali single

Klaudię El Dursi wyrusza na rodzinne wakacje

Choć okres wakacyjny jeszcze na dobre się nie zaczął, prowadząca "Hotel Paradise" postanowiła zafundować sobie i swojej rodzinie fantastyczne wczasy. Postanowili wypożyczyć przyczepę kempingową, która w najbliższych dniach, będzie ich nowym domem - Dzisiaj odbieramy nasz nowy domek. Ekscytacja milion - napisała Klaudia na Instagramie. Taka przygoda to marzenie niejednego pasjonata podróży: Moje marzenie żeby wyruszyć w taka podróż kamperem z całą rodzinką / Marzenie / Ale czad zazdro - czytamy wypowiedzi fanów pod postem celebrytki.

Klaudia El Dursi

i

Autor: Screen/Instagram/@klaudia_el_dursi Klaudia El Dursi wyrusza na wakacje z przyczepą kempingową