Klaudia El Dursi dostanie PROGRAM w TV? Poprowadzi odpowiedź TVN na Love Island?

2019-12-11 7:54 nk
Klaudia El Dursi
Autor: ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Klaudia El Dursi była uczestniczką 8. edycji Top Model, która wzbudzała najwięcej emocji. Widzowie od razu przewidywali, że fotomodelka szybko odnajdzie swoje miejsce w polskim show biznesie. Jeśli wierzyć najnowszym doniesieniom, to tak właśnie się stało. El Dursi ma ponoć poprowadzić odpowiedź TVN na hit Polsatu na Love Island

Klaudia El Dursi to jedna z bardziej charakterystyczna uczestniczka 8. edycji Top Model. To pierwsza zdobywczyni Złotego Biletu, najstarsza dziewczyna, jaka dostała się do Domu Modelek i jedyna mama w półfinale show. Widzowie od początku przewidywali, że ta dziewczyna ma szansę nie tyle na karierę modelki - bo na tę zdaje się być już nieco zbyt wiekowa - ale na karierę w polskim show biznesie. Jest ładna, fotogeniczna, ma doświadczenie, nie ma problemu z pokazywaniem ciała, ładnie się wypowiada i ma sporo znajomych wśród polskich celebrytów.

Wygląda na to, że przewidywania fanów właśnie się spełniają!

Klaudia El Dursi gospodynią programu o randkowaniu?

Jeśli wierzyć w doniesienia polskich mediów, Klaudia El dursi miałaby poprowadzić odpowiedź TVN-u na hit Polsatu, Love Island! Ten show, jak wiadomo, prowadzi uczestniczka jednej z wcześniejszych edycji Top Model, Karolina Gilon, która po programie świetnie odnalazła się w polskim show biznesie. Wygląda na to, że Klaudia chce iść tym samym, przetartym już szlakiem.

Paradise Hotel - na czym polega?

Serwis Plejada.pl podaje, że Klaudia El Dursi będzie gospodynią pierwszej polskiej wersji amerykańskiego formatu Paradise Hotel. Show polega na tym, że każdy z uczestników co tydzień wynajmuje pokój w hotelu z inną osobą. Co tydzień też do składu dołączają kolejne osoby. Do finału trafiają dwie pary, które walczą o 100 tysięcy złotych.

Zdjęcia do polskiej wersji Paradise Hotel podobno ruszają już na początku stycznia 2020 na Bali, a premiera programu w TVN ma się odbyć wiosną.

Myślicie, że show okaże się hitem, a Klaudia El Dursi sprawdzi się w roli prowadzącej?

klaudia El Dursi
Autor: ADAM JANKOWSKI/REPORTER
NAJNOWSZE