Kinga Rusin świętuje 11. rocznicę związku! Wybrali piękne miejsce

2021-10-27 11:53 AM
Kinga Rusin
Autor: WBF

Kinga Rusin na Instagramie pochwaliła się fotką z pięknego miejsca. Dziennikarka, która niedawno zachwycała fanów serią zdjęć z Afryki, tym razem również udała się do bardzo urokliwego miejsca. Rusin miała ważny powód. Świętuje nie tylko rocznicę związku, ale także dwie inne rzeczy. Jakie? Przeczytajcie na Hotplota.pl.

Kinga Rusin to jedna z najpopularniejszych osób w polskim show-biznesie. Dziennikarka chętnie dzieli się z fanami swoim życiem prywatnym. Nie tylko wrzuca fotki z branżowych eventów, ale także często pozdrawia z wielu różnych wyjazdów.

Teraz na Instagramie Kingi Rusin znów pojawiła się fotka z podróży. Co prawda samo zdjęcie niewiele zdradza, ale opis pod nim już tak.

Kinga Rusin i jej ukochany Marek Kujawa świętują 11. rocznicę związku. Ale to nie koniec powodów do radości. Prezenterka oznajmiła, że oprócz rocznicy świętuje też urodziny partnera oraz 13-lecie kosmetycznej marki Pat&Rub.

Przypomnijmy, że jest to marka kosmetyczna stworzona przez dziennikarkę, oferująca w 100 procentach naturalne składniki.

Dawid Kwiatkowski wzrusza śpiewając Proste. [ESKA Live]

Kinga Rusin świętuje rocznicę związku

Powodów do świętowania w życiu Rusin więc nie brakuje. Trudno było przepuścić taką okazję, prezenterka spakowała się i udała się do Barcelony. To tam postanowiła, że uczci kilka ważnych chwil w życiu.

Od tygodnia świętujemy🥂! Jest co😃! ❤️11. rocznica związku, ❤️urodziny Marka i ❤️13to lecie naszej marki kosmetycznej Pat&Rub! Barcelona, ze swoją niepowtarzalną atmosferą, piękną pogodą, niesamowitymi restauracjami, to miejsce idealne na odrobinę szaleństwa🎂🎉🍾

- pisała na Instagramie.

Mamy nadzieję, że już wkrótce na profilu pojawi się więcej zdjęć! ;)

NAJNOWSZE