Kim Kardashian z tajemniczą wiadomością o miłości. Wbija szpilę siostrze czy mężowi?

2021-02-16 15:00 AM
Kim Kardashian
Autor: NBC/The Tonight Show Starring Ji/Ferrari Press/East News

Kim Kardashian jest w trakcie małżeńskiego kryzysu. Media już od dłuższego czasu zastanawiają jak potoczy się związek Kim i Kanye Westa. I choć oboje milczą to fani i media na każdym kroku zdobywają coraz to lepsze informacje na temat tego co się u nich aktualnie dzieje. Na Instagramie Kim pojawiła się tajemnicza wiadomość o miłości. Pytanie tylko do kogo kierowane są te słowa…

Walentynki to dobra okazja do wyznawania sobie miłości. Wiele instagramowych profili gwiazd zalały słodkie fotki z tego dnia. U niektórych było naprawdę na bogato. A ci, którzy jeszcze swojej drugiej połówki nie znaleźli celebrowali miłość do samych siebie lub przyjaciół.

W ten dzień internauci skupili się na Kim Kardashian, która od kilku miesięcy razem z Kanye Westem przechodzi małżeński kryzys. Fani zastanawiali się, czy celebrytka w ten wyjątkowy dzień opublikuje wzruszającą wiadomość, dając do zrozumienia jak bardzo zakochana jest w swoim mężu.

Niestety wyczekiwania zdały się na nic. Na Insta Kim Kardashian nie pojawiło się żadnych uroczych serc czy podobnych dekoracji. Jedyne co zwróciło uwagę fanów to fotka Kim z siostrą Kourtney a dokładniej opis fotki, który brzmiał:

Między miłością a nienawiścią jest cienka granica ♥️😂

Sonda
Czy sądzisz, że małżeństwo Kim i Kanye przetrwa trudne chwile?

KIM KARDASHIAN I KOURTNEY KARDASHIAN ZNOWU NA WOJENNEJ ŚCIEŻCE?

I teraz wielu internautów zadaje sobie pytanie, czy słowa dotyczyły siostry czy może to ukryta aluzja do Kanye Westa? Jeszcze zanim klan Kardashianów ogłosił koniec rodzinnego reality show między Kim a Kourtney dochodziło do licznych spięć. Kim chciała, żeby najstarsza Kardashianka bardziej przykładała się do udziału w programie, czyli pokazywała więcej prywatnych momentów…

Niektórzy fani są też zdania, że fotka z siostrą to przykrywka, a opis fotki kierowany jest do rapera z którym Kim rzekomo ma się rozwieść.

Jak myślicie, komu Kim wbija szpilę?

ESKA XD #015
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE