Kim Kardashian POTWIERDZA rozwód z Kanye Westem?! Wymowny podpis przy nowym zdjęciu!

2021-01-14 14:02 mm
Kim Kardashian
Autor: ImagePressAgency/face to face/FaceToFace/REPORTER Kim Kardashian

Czy Kim Kardashian rozwodzi się z Kanye Westem? Od początku 2021 roku internat aż huczy od plotek o możliwym rozstaniu jednej z najpopularniejszych par show-biznesu. Dotąd Kim Kardashian nie komentowała plotek o rozwodzie, jednak zdaniem wielu fanów jeden z jej najnowszych postów na Instagramie nie pozostawia wątpliwości.

Kim Kardashian i Kanye West zdają się potwierdzać stary przesąd, że wiele małżeństw po siedmiu latach przechodzi poważny kryzys. W ich przypadku niestety kryzys ten prawdopodobnie zakończy się rozwodem. W każdym razie tak twierdzą źródła kilku dużych amerykańskich serwisów plotkarskich.

Prawdopodobny rozwód celebrytki z raperem to jeden z najgorętszych tematów ostatnich tygodni. Jak dotąd ani Kim Kardashian, ani tym bardziej Kanye West nie potwierdzili oficjalnie, że zamierzają się rozstać. Znajomi rodziny informują jednak, że raper już od dawna nie mieszka ze swoją żoną i tylko od czasu do czasu odwiedza dzieci. 

Tymczasem na Instagramie Kim Kardashian pojawiła się seria nowych zdjęć. Celebrytka zaprezentowała się na nich w nowej fryzurze - i trzeba przyznać, że wygląda w niej naprawdę nieźle.

Ale to nie włosy powinny tym razem wzbudzać największą sensację, a komentarz Kim Kardashian przy jednym ze zdjęć.

Sonda
Najfajniejsza jest...

Kim Kardashian potwierdza rozwód?

Czterdziestoletnia gwiazda reality show "Keeping Up With the Kardashians" opublikowała niedawno na Instragramie post, w których pochwaliła się nową fryzurą. 

Przy swoim zdjęciu Kim napisała tylko: 

11:11 💫🤷🏻‍♀️

Niby niewiele, ale tylko pozornie.

>> Kanye West i Cole Carrigan mieli romans? Gwiazdor TikToka przeprasza, ale nie zaprzecza

Przyjęło się, że powtórzona w poście liczba 11 oznacza w numerologii nowy początek albo poważną zmianę. Wiele osób, zwłaszcza tych bardziej przesądnych, podjęcie ważnych decyzji albo załatwianie istotnych spraw aranżuje właśnie na godzinę 11:11. Jak widać, Kim Kardashian również przywiązuje do tego sporą wagę.

Co w jej przypadku oznacza "nowy początek"? Chyba łatwo się domyślić... 

Mike Tyson, Nicolas Cage - te gwiazdy straciły majątek | ESKA XD - Hotplota #14
NAJNOWSZE