Kim Kardashian składa życzenia na Dzień Ojca. Kanye West i Tristan Thomson będą wdzięczni!

2021-06-21 15:00 AM
Kim Kardashian i Kanye West
Autor: MPNC/Backgrid/East News

Kim Kardashian to mega rodzinna osoba. Celebrytka pomimo kryzysu w małżeństwie i zbliżającego się rozwodu, potrafi docenić dobre strony swojego męża Kanye Westa. Przy okazji Dnia Ojca, Kim nie zapomniała o wszystkich ojcach w rodzinie. Na Instagramie pojawiły się liczne fotki, w tym także zdjęcia Kanye Westa i Tristana Thompsona.

Klan Kardashian/Jenner to niezwykle zgrany team. Rodzina wielokrotnie udowadniała, że nie ma dla nich rzeczy niemożliwych i że zawsze mogą na siebie liczyć. Oczywiście mając tak liczną rodzinę, nie sposób uchronić się przed kłótniami. Familia dość często wchodzi ze sobą w różne zatargi. Jednak gdy przychodzi kryzys twardo stają za sobą murem.

Kim Kardashian i jej mąż Kanye West, nie mają teraz najlepszego czasu w życiu. Para rozwodzi się, więc ich relacje są mocno napięte. Jednak jeśli chodzi o dobre dzieci, Kim jest w stanie wiele poświęcić, a nawet schować dumę do kieszeni.

Na Instagramie Kim Kardashian pojawił się post wraz z siedmioma fotkami, na których celebrytka wyróżnia ojców w rodzinie. Znalazł się tam oczywiście jej tata Robert Kardashian, ale także Kanye West pozujący z dziećmi, Bruce Jenner, Rob Kardashian, Scott Disick, Tristan Thompson oraz Travis Scott.

To piękny gest ze strony Kardashianki. Fani najbardziej zachwycili się tym, że celebrytka nie zapomniała o Kanye, z którym bierze rozwód oraz o Tristanie Thompsonie, który zdradził Khloe Kardashian.

ESKA XD #025 - EKIPA, IGRZYSKA TOKIO, SPRZEDAWCY SAMOCHODÓW
NAJNOWSZE