Kim Kardashian poszła z dziećmi na łyżwy... w garniturze! Wyglądała dziwnie... [WIDEO]

2019-11-16 19:03 nk
Kim Kardashian na łyżwach
Autor: TMZ

Kim Kardashian uwielbia się stroić. Tym razem chyba jednak odrobinkę przesadziła! Fajnie, że celebrytka postanowiła czasem jednak zapewniać swoim dzieciom "normalne" rozrywki, takie jak wizyta na ogólnodostępnym lodowisku, które nie jest wynajęte tylko dla nich, ale mogła się na tę okazję jeszcze adekwatnie ubrać... Garnitur do łyżew?! Naprawdę?!

Kim Kardashian miała w swoim życiu różne okresy, jeśli chodzi o styl. Bywały niechlubne momenty, gdy celebrytka wyglądała kiczowato, a bywały takie, gdy prezentowała się mega stylowo. Wiele osób uważa ją obecnie za ikonę stylu. Choć nie do końca się z tym zgadzamy, to musimy przyznać, że z wiekiem gwiazda reality show ma w naszym odczuciu coraz lepsze poczucie smaku. To oczywiście w dużej mierze zasługa Kanye Westa, dla którego moda jest sztuką. Kimmy nie raz podkreślała, że mąż mocno odmienił jej podejście do ubierania się.

Co nie znaczy oczywiście, że Kim Kardashian nie zdarzają się modowe wpadki. Takie jak naprzykład ubranie się w garnitur na łyżwy!

Kim Kardashian w łyżwach i garniturze!

Nie myślcie oczywiście, że Kim Kardashian i Kanye West tak zupełnie bezinteresownie zabrali dzieci na lodowisko! Ta rodzina zarabia na absolutnie wszystkim, co robi.

Całą rodzina poleciała do Houston w Teksasie, by Kanye mógł wziąć gościnny udział w nabożeństwie w jednym z tamtejszych kościołów. Koszty podróży zwróciły im się dzięki "przypadkowej" wizycie w miejscowym centrum handlowym, gdzie Kim i Kanye rozdawali klientom autografy.

Celebryci wzięli też dzieci na lodowisko, zorganizowane we wspomnianym centrum. Kim weszła na lód z North, Saintem i dwiema niańkami. I wszystko byłoby super, gdyby nie ubiór celebrytki. Czarny garnitur do łyżew?! To jest coś, co nazwalibyśmy dużym modowym faux pas!

NAJNOWSZE