Kim Kardashian obiecuje: Będę robić NAGIE SELFIE aż do śmierci! Po 80. urodzinach też...?!

2016-05-19 11:08
Kim Kardashian - nagie selfie na Twitterze
Autor: twitter.com/kimkardashian Kim Kardashian - nagie selfie na Twitterze

Kim Kardashian odebrała nagrodę dla największej osobowości w internecie (sic!). Jej przemowa była bardzo krótka, acz treściwa: "Nagie selfie aż do śmierci!"

Kim Kardashian odebrała nagrodę dla największej osobowości w internecie (sic!). Jej przemowa była bardzo krótka, acz treściwa: "Nagie selfie aż do grobowej deski!"

Kylie Jenner ma nowe auto. 18-latka kupiła Rolls-Royce'a? Kosztuje ponad 1 mln zł!

17 maja 2016 roku Kim Kardashian pojawiła się na gali Webby Awards 2016, podczas której otrzymała specjalną nagrodę dla najlepszej osobowości w internecie "Break the internet".

Czym Kim Kardashian zasłużyła sobie na prestiżową statuetkę?! Oczywiście nagimi fotkami publikowanymi w sieci. Kim Kardashian swoimi prowokacyjnymi selfie regularnie wywołuje burzę w internecie, zyskując coraz większą rzeszę fanów, jak i hejterów.

Odbierając nagrodę Kim Kardashian wygłosiła bardzo zwięzłą, ale treściwą przemowę! W jednym zdaniu Kim Kardashian obiecała fanom, że nikt i nic nie powstrzyma jej od publikowania nagich zdjęć w internecie. "Nagie selfie aż do grobowej deski!' - powiedziała Kim Kardashian na Webby Awards 2016.

Jej przemowa wywołała wielki entuzjazm. Ale my wcale nie jesteśmy pewni, czy wizja oglądania na Instagramie nagich selfie 80-letniej Kim Kardashian nam się podoba. ;)

Kim Kardashian nago w łóżku
Autor: FaceToFace/REPORTER Kim Kardashian nago w łóżku

NAJNOWSZE