Kim Kardashian i Kanye West

i

Autor: SplashNews.com/East News

Kanye West i Kim Kardashian uratują małżeństwo? Widmo rozwodu wciąż nad nimi wisi

2020-12-11 19:02

Ten rok był trudny dla wielu par. Kim Kardashian i Kanye West mieli bardzo poważne problemy. A ponieważ wciąz nie ogłosili rozwodu, odnosimy wrażenie, że na ten moment udało im się opanować kryzys. Co dalej z ich małżeństwem?

2020 to nie był najlepszy rok dla relacji. Wspólna kwarantanna rozbiła nie jeden związek! Z problemami borykają się nawet pary z długim stażem. Kim Kardashian i Kanye West przechodzili poważny kryzys. Raper zamknął się na ranchu w Wyoming, obrażał na Twitterze teściową Kris Jenner i zdradzał rodzinne tajemnice. A jednak Kim Kardashian wciąż nie złożyła papierów rozwodowych!

Czy Kim Kardashian i Kanye West zażegnali kryzys? Według doniesień zagranicznej prasy robią co ich mocy!

Makijaż sylwestrowy | ESKA XD - simplybypatty #12

Kim Kardashian i Kanye West uratują małżeństwo?

W tym roku związek celebrytki i rapera przechodził poważną próbę. Skoro wciąż się nie rozstali, to chyba radzą sobie nieźle. Zagraniczne media donoszą, że Kim Kardashian i Kanye West są świadomi problemów, ale powoli kończy im się energia...

Kim jest wyczerpana ciągłymi próbami, ale pamięta o przysiędze przy podejmowaniu wszelkich poważnych decyzji. A Kanye pracuje nad swoim zdrowiem psychicznym i stanem psychicznym.

Zdradza osoba z bliskiego otoczenia pary.

The Hollywood Gossip donosi także, że Kim Kardashian ma olbrzymie wsparcie rodziny. Gwiazda pozostaje w stałym kontakcie z siostrami i mamą.

Sonda
Kim Kardashian Kanye West rozwiodą się?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE